0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книжки Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим»
Запрошуємо одеситів та гостей міста на чергову розмову в межах проєкту «Теплі зустрічі в Грецькій залі». В Одеському українському театрі (вул. Пастера, 15, Грецька зала) 23 листопада о 18:00 відбудеться презентація книжки Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим». Модеруватиме захід Світлана Бондар. Вхід вільний.
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
96 грн
Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла збірка оповідань письменника, військового добровольця Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим». Автор розповідає власні і чужі історії, де береги Ікви, прифронтові міста, Одеса, хутір Обирок слугують фоном для подій, ці простори органічно доповнюють досвіди персонажів та самого Валерія. Він описує сільські та урбаністичні краєвиди, внутрішні переживання і зовнішні події детально, майстерно та трохи відсторонено, даючи читачеві можливість дивитися на ситуації з власного ракурсу. Оповідання про почуття та стосунки, війну і повернення звідти спонукають задуматися про найважливіше.
 
На читачів чекає широкий спектр емоцій, а на відвідувачів презентації — тепла розмова. Не пропустіть!
 
Валерій Пузік — художник, письменник, режисер. Брав участь у бойових діях на Донбасі в складі батальйону Добровольчого українського корпусу Правого Сектору (ДУК ПС). Автор книжок «Бездомні пси», «Моноліт», у співавторстві написано книгу «Наші Котики. Бліндаж» та збірку поезій «Там, де вдома». Режисер документальних короткометражних стрічок і відеопоезій.
 
Світлана Бондар — журналістка, завідувачка літературно-драматичною частиною Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька.
 
Вам може бути цікаво
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Коли настає ніч. Що відбувається, поки ми спимо
Шеремета Віта
П'ятковська Малгожата
Утнік-Стругажа Моніка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати