0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Видавництво Старого Лева та «Книгарня Є» у Харкові (вул. Сумська, 3) запрошують на презентацію пізнавальної книжки «Однакові чи різні? Геноміка», яка відбудеться у форматі заняття з генетики 29 червня. Початок – об 11:00. Модератор – Євген Кіося, старший викладач кафедри генетики й цитології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Вхід вільний.
 
Генетика – галузь біології, яка вивчає спадковість та мінливість організмів, зокрема вона пояснює, що у всіх людей спільного і чим ми відрізняємося.
 
Під час презентації українського перекладу книги «Однакові чи різні? Геноміка» Євген Кіося розповість про досягнення сучасної генетики: ГМО в сільському господарстві, генетичну інженерію мікроорганізмів задля виготовлення ліків, генетичне тестування, фармакогеноміку та персоналізовану медицину, генну терапію тощо.
 
Також поговоримо про нові науково-популярні видання з генетики. Можна буде побачити плодових мушок (дрозофіл), на яких було зроблено багато важливих відкриттів у генетиці.
 
Книжка «Однакові чи різні? Геноміка» розповідає про ДНК, геном та гени — одні з найзагадковіших феноменів сучасної науки. Автори книги –  Майнеро Франсіско Хав’єр СоберонБерґна Моніка. Переклад з іспанської – Сергій Борщевський.
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Велика магія» Елізабет Ґілберт!
Недільні читання. Уривок із книги Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»
6 книг Старого Лева – серед фіналістів Премії Міста літератури ЮНЕСКО
Оксана Лущевська – про ековідповідальність та захист тварин
Літературна екзотика: 4 книги сучасних індійських письменників, на які варто звернути увагу
Золотий носоріг
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати