0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Видавництво Старого Лева та «Книгарня Є» у Харкові (вул. Сумська, 3) запрошують на презентацію пізнавальної книжки «Однакові чи різні? Геноміка», яка відбудеться у форматі заняття з генетики 29 червня. Початок – об 11:00. Модератор – Євген Кіося, старший викладач кафедри генетики й цитології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Вхід вільний.
 
Генетика – галузь біології, яка вивчає спадковість та мінливість організмів, зокрема вона пояснює, що у всіх людей спільного і чим ми відрізняємося.
 
Під час презентації українського перекладу книги «Однакові чи різні? Геноміка» Євген Кіося розповість про досягнення сучасної генетики: ГМО в сільському господарстві, генетичну інженерію мікроорганізмів задля виготовлення ліків, генетичне тестування, фармакогеноміку та персоналізовану медицину, генну терапію тощо.
 
Також поговоримо про нові науково-популярні видання з генетики. Можна буде побачити плодових мушок (дрозофіл), на яких було зроблено багато важливих відкриттів у генетиці.
 
Книжка «Однакові чи різні? Геноміка» розповідає про ДНК, геном та гени — одні з найзагадковіших феноменів сучасної науки. Автори книги –  Майнеро Франсіско Хав’єр СоберонБерґна Моніка. Переклад з іспанської – Сергій Борщевський.
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати