0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Києві
15 червня, о 19.00 «Видавництво Старого Лева» запрошує читачів на розмову з Михайлом Винницьким про його нову книгу «Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності», що відбудеться у Київському центрі УКУ (вул. Мазепи, 10 а). Модеруватиме зустріч Андрій Зелінський. Як автору працювалось над книгою? Що б хотілося змінити та/або додати? Як з погляду 2021 року оцінюються події Майдану? Про все це та не лише у розмові з учасниками заходу.  Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.
 
У книзі «Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності» детально та послідовно висвітлено події в Україні 2013–2018 рр. Ця історична праця поєднує в собі точку зору науковця і спостерігача-учасника, який брав активну участь у протестах. Під час Революції Гідності Михайло Винницький був постійним коментатором англомовних ЗМІ, здійснював аналіз поточних подій у своєму блозі «Думки з Києва». Книга вперше побачила світ у 2019 році англійською мовою і стала внеском автора у відстоювання позицій України в її довголітній інформаційній війні.
 
Михайло Винницький народився в Канаді і там проживав до 27 років. У 2003 році він отримав докторський (PhD) ступінь в Кембриджському університеті (Великобританія) і далі переїхав в Україну, отримавши українське громадянство в 2019 році. Михайло викладає на кафедрі соціології Києво-Могилянської Академії, а також у Львівській бізнес школі УКУ. В роки після Майдану він був призначений радником трьох Міністрів освіти і науки України (С. Квіта, Л. Гриневич, Г. Новосад), а також обраний головою Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+. Він також є членом Ради наставників Української Академії Лідерства і з початку 2019 року очолює секретаріат Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. 
 
Андрій Зелінський – священик Української греко-католицької церкви, військовий капелан, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради  Української Академії лідерства, викладач програми «Етика — політика — економіка» УКУ, заступник керівника Департаменту військового капеланства. Народився 1979 року. Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області. Автор книг «Соняхи. Духовність під час війни» та «Моя мандрівка у Країну морпіхів».
Вам може бути цікаво
Реалії і магія «Магнетизму». Розмова із Петром Яценком у Києві
Розкриваємо «Таємницю Старого Лами» з Доржем Бату та Мар`яною Савкою!
Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Електронні книги Старого Лева – зі знижками до 40%!
Даруємо знижку -20% на книги «Я люблю йогу» та «Колись мій тато був суперкрутий»
«Похований велетень». 10 цитат про почуття і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів