0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книги «Кохання. Життя і смерть з Біллом Евансом» у Львові
Прихильники джазу та творчості культового джазового піаніста Біллі Еванса, занотовуйте важливу інформацію! У неділю, 27 червня, о 13:00 в межах щорічного фестивалю Leopolis Jazz Fest відбудеться презентація книги американської письменниці Лорі Верхомин «Кохання. Життя і смерть з Біллом Евансом».
 
У заході візьмуть участь авторка книги Лорі Верхомин (онлайн-включення), головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар'яна Савка та арт-директор фестивалю Leopolis Jazz Fest Олексій Коган. На гостей чекає розмова про книгу, творчість, джаз, життя і смерть – у супроводі музичних композицій Біллі Еванса. Зустрінемось у Львівській копальні кави (Площа Ринок, 10).

У цій книжці спогадів «Кохання. Життя і смерть з Біллом Евансом» Лорі Верхомин розповідає про останні непрості 18 місяців життя і смерті талановитого американського джазового піаніста з українським корінням Білла Еванса. Через його особливе розуміння та виконання джазу музичний світ захоплюється ним донині.  Ця історія кохання — неймовірна, тому що не вигадана. Іноді безмежно красива, іноді страшна й приземлено-життєва. Але справжня, як справжнє кохання. Коли двоє дивляться в одному напрямку, коли різниця у віці не має жодного значення, коли Він вчить її чути музику між нотами, а Вона його — чути тишу між словами про кохання.

Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати