0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація-дискусія «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» у Львові
26 вересня о 15:00 запрошуємо львів’ян та гостей міста на дискусію навколо книги «Мости замість стін, або Що об’єднує українців?», яка виходить друком у «Видавництві Старого Лева» та є результатом медіапроєкту Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. В есеях цієї збірки двадцять українських інтелектуалів розмірковують про феномен суспільних мостів і стін. Усі ми різні, але кожен з нас ідентифікує себе з якоюсь спільнотою: родиною, країною, фан-клубом улюбленого музичного, літературного чи кінопроєкту та ін.
 
Але чи існує щось, що здатне об’єднати десятки малих спільнот в одну велику Україну? Якщо так – то що це? Відповіді шукатимемо з учасниками розмови: Галиною Вдовиченко, Андрієм Курковим, Вікторією Амеліною, Остапом Сливинським, Галиною Крук. Модеруватиме захід Тетяна Терен.

Чекаємо вас у Літературно-меморіальному музеї «Дім Франка» (вул. Франка, 150-152). Вхід вільний.

Подія відбудеться у межах фестивалю VIA CARPATIA. Організатори: «Видавництво Старого Лева», Український ПЕН, «Дім Франка».

На сторінках книги «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» провідні українські інтелектуали – письменники, філософи, журналісти та науковці – розмірковують про те, що об’єднує українців. Для чого існують мости та стіни? Чи завше мости сприяють порозумінню? А може, іноді дозволяють переступати межі? Чи стіни — це те, що неодмінно роз’єднує? А може, часом захищає? З ким і як варто будувати мости, а від кого — боронитися стінами? У збірці есеїв читач знайде роздуми таких авторів як Катерина Калитко, Катерина Ботанова, Вахтанґ Кебуладзе, Зоя Казанжи, Остап Сливинський, Олена Стяжкіна, Лариса Денисенко, Мирослава Барчук, Вікторія Амеліна, Віталій Пономарьов, Василь Махно, Володимир Рафєєнко, Микола Рябчук, Володимир Єрмоленко, Світлана Пиркало, Борис Ґудзяк, Ігор Ісіченко, Галина Вдовиченко, Павло Казарін, Віталій Портников. Упорядниця видання – Тетяна Терен. Передмова – Андрія Куркова.
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижки на комплекти різдвяних книг
Олег Сенцов та Сергій Жадан: розмова про щоденник голодування та збірку тюремної прози
«Містельфи» Галини Вдовиченко: Магія і фантастичні істоти біля кожного з нас
Старий Лев запрошує на горнятко зимового настрою і майстер-класи для дітей!
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
Маламандер
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати