0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація-дискусія книги Мирослава Мариновича у Дніпрі
Дніпряни, запрошуємо вас вже у середу, 10 липня, на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”», що відбудеться книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20). Відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович розповість про книгу, а також подискутує з експертом із довготермінових стратегій, керуючим партнером pro.mova Євгеном Глібовицьким про актуальність ідей Шептицького для бізнесу та життя. Початок о 19:00!
 
«Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.
 
Ця книга про аргументацію, про виклики часу та про внутрішні дилеми. Це добрий початок для того щоб вести дискусію, зокрема про те, чи можливий принцив win-win у стані війни. Чи ми маємо сильні управлінські практики в нашій історії? Чи ми творимо щось з нуля – чи маємо цю спадщину на яку опиратися?
 
«Книга доводить нам, що ми можемо подивитися на самих себе в минуле та знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Це – відправна точка, яка констекстуалізована до наших умов й дає нам рухатися далі, формувати кожен наступний виток», – вважає Євген Глібовицький.
 
Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): Програми MBA для керівників, Програми магістрів з інновацій та підприємництва, а також Програми магістрів з людських ресурсів та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.
 
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.  
 
Вам може бути цікаво
«Дівчина Онлайн» Зої Заґґ: уривок із книжки
Ми всіх тут знаємо: п’ять поетичних книжок «непоетичного» 2019-го
МВА за 10 днів
Сільбігер Стівен
Виходить кулінарний записник за мотивами роману «Фелікс Австрія» та фільму «Віддана»
Що читати, щоб стати знаменитим та знайти роботу мрії
stary_lev Стежити
дописів читачів