0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Прес-сніданок із Давідом Фоенкіносом у Львові
«Видавництво Старого Лева» запрошує журналістів на прес-сніданок за участю французького письменника Давіда Фоенкіноса, який відвідає Україну у рамках фестивалю «Французька весна». Старий Лев видає найвідоміший роман автора – книгу «Ніжність», яка підкорила мільйони читачів у всьому світі. Саме за нею зняли однойменний фільм із Одрі Тоту у головній ролі. Прес-сніданок відбудеться у середу, 18 квітня, у дворику «Львівської копальні кави» (пл. Ринок, 10), початок – о 10.00. Учасники прес-сніданку: письменник і сценарист Давід Фоенкінос, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар`яна Савка, директор «Альянс Франсез» у Львові Ніколя Фасіно.
 
Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня Наталі втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко. 
 
У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, продано понад 1 мільйон примірників. Книгу переклали 30 мовами. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із братом – режисером Стефаном Фоенкіносом – екранізували «Ніжність». 2011 року вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн.
 
 
Цього ж дня, 18 квітня, о 16.30 відбудеться презентація роману «Ніжність» у готелі «Леополіс» (зал «Карелія», вул. Театральна, 16). Модеруватиме Мар’яна Савка. Одразу після зустрічі у Львові французький письменник зустрінеться зі своїми читачами у Києві – 19 квітня, о 16.00, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19). Модеруватиме розмову Ірина Славінська.
 
В Україну Давід Фоенкінос приїде разом зі своїм братом на фестиваль «Французька весна» на запрошення Французького інституту в Україні. Партнери «Французької весни» в Україні: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, «Альянс Франсез», «УкрСиббанк», «Crédit Agricole», «Premier Hotels and Resorts».
 
Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені близько 30 мовами та отримали більш як 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. 2011 року за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм. 2010-го зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває» (фр. Un heureux événement).
 
 
Вам може бути цікаво
Ірина Лазуткіна: «Повітряна куля, розміром з 5-поверховий будинок, легко поміститься у багажник авто»
Хроніки Південного
Белявців Беатріче
Кміта Рімантас
Львівські яблучні історії від Галини Вдовиченко: «Пів’яблука» та «Інші пів’яблука»
Мирослав Лаюк читатиме вірші із нової збірки «Троянда» у Києві
stary_lev Стежити
1696 дописів 39344 читачів