0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Португальська спека і фаду з Тріо «Мар`яничі». Львівський гурт презентує кліп і музичну виставу
Тріо «Мар`яничі» випустило відеокліп на пісню «Фаду» перед львівською прем’єрою музичної вистави «Фаду. Історія в стилі танго», що відбудеться 21 лютого, о 17:00 на FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26). Гурт видавчині, письменниці Мар’яни Савки виступить на одній сцені з унікальним джазовим піаністом Майком Кауфманом-Портніковим та львівським акордеоністом Віктором Янчаком. Чуттєва пристрасна музика, запальне танго і трохи спекотних емоцій наприкінці зими будуть особливо доречні.
 
Пісня «Фаду» з португальськими мотивами постала з поетичного батлу Мар'яни Савки і Сергія Осоки #ВіршіНочі. Протягом кількох місяців на початку карантину поети по черзі публікували вірші у фейсбуці, в яких розповідали історії своїх ліричних героїв. Деякі з них, в тому числі і «Фаду», Мар’яна Савка з гуртом втілила в пісні. Влітку кліпмейкерка Олена Чернінька відзняла історію у стилі танго. Зйомки відбувалися у кількох локаціях: поблизу Одеси на узбережжі Чорного моря і в рибному ресторані «Чорноморка. Вилов риби», у київському кабаре «GASTRO TEATRO» та у Львові на літньому майданчику Свічкової мануфактури. Окрім учасників Тріо «Мар’яничі», у кліпі знявся львівський тангеро Левко Батіг.
 
Фаду — це стиль традиційної португальської музики, це особливий стан любовної туги, де пристрасть межує із самотністю, а шум солоних хвиль зливається із мелодіями. Чуттєва лірика, вихор емоцій, музичний драйв, яскравий візуальний супровід — нагадають, що літо, кохання і відпустка вже близько.
 
Прем’єра відеокліпу: 
 
 
 
Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки роки.
 
Мар’яна Савка — фронтвумен гурту, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця.
Юрко Романів — музичний керівник гурту, аранжування і клавішні.
Сергій Гурін — акустична гітара, аранжування.
Майк Кауфман-Портніков — композитор, піаніст, двічі встановив рекорди України, безперервно граючи на роялі 12 і 10 годин поспіль.
Віктор Янчак — акордеоніст.
Левко Батіг — танґеро.


Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати