"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Події від ВСЛ у Львівській обласній бібліотеці для дітей під час Форуму видавців
Під час Форуму видавців до Львівської обласної бібліотеки для дітей від Старого Лева завітають такі гості:  авторки Оксана Кротюк, Олена Захарченко, Катерина Міхаліцина. Надія Репета презентуватиме дітлахам свою нову збірку віршиків «Абетка ремесел і професій», а Тарас Прохасько та Мар’яна Прохасько – третю книгу про пригоди кротенят «Як зрозуміти козу». Вхід відкритий для усіх охочих! 
 
Четвер, 10 вересня
 
12:00-12:45 - розмова з бібліотекарями «Як розмовляти з дітьми про мистецтво: практичні поради бібліотекарям» у рамках VI Львівського бібліотечного форуму. Учасники: Катерина Міхаліцина. Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1)
 
15:00-15:45 – Презентація книги «Як зрозуміти козу» Тараса Прохаська та Мар'яни Прохасько. Учасники: Тарас Прохасько, Мар'яна Прохасько. Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1)
 
П’ятниця, 11 вересня
 
13:00-13:45 – Презентація книги Оксани Кротюк «От би мені коника», мальованки-витинанки з авторами книжки. Учасники: Оксана Кротюк, Богдан Поліщук. Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка,1)
 
Неділя, 13 вересня
 
12:00-12:45 - Візит на «Хутір» Олени Захарченко – зустріч з читачами. Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1)
 
13:00-13:45 – «Професії від А до Я» - презентація книги «Абетка ремесел і професій» Надії Репети. Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1)
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage