0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Події Старого Лева!
Старий Лев готує для вас багато цікавезних подій: частина з них в онлайн-форматі, деякі - в офлайн з дотриманням обемежень карантину. Слідкуйте за оновленнями сторінок видавництва у Facebook та Instagram - саме там ви зможете познайомитися з улюбленими авторами, розпитати в них про все-все-все, дізнатися багато нового, поеспериментувати, насолодитися спільними читаннями та навіть взяти участь у вікторині. А також ми готуємо для вас кілька подій в різних локаціях. На цій сторінці ви завжди зможете знайти перелік найближчих подій від видавництва:
 
9 червня
19:00  Поміж словами і малюнками. Онлайн-розмова за участі Олександра Шатохіна, Катерини Сад, творчої майстерні «Аґрафка». Модерує Андріана Чуніс. Трансляція на Facebook-сторінці Старого Лева.
 
10 червня
19:00 Презентація книжки Мирослава Лаюка «Залізна вода». Модерує Анастасія Євдокимова. Вхід вільний.  Локація: Київ, Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3).
 
11 червня
19:00  Майстер-клас із приготування коктейлів за «Книгою бармена». Зареєструватися тут. Вартість участі: 325 грн.  Локація: Львів, «The Room Wine Bar» (вул. Лесі Українки, 18).

12 червня
12:00-13:00 – Майстер-клас книжкою Юстини Бережніцкої «Кав'ярня. Мій перший бізнес». Для дітей 7-12 років. Зареєструватися тут. Локація: Дніпро, Книгарня-кав'ярня Старого Лева (просп. Д. Яворницького, 54).
 
12:00-13:00  Майстер-клас книжкою Юстини Бережніцкої «Кав'ярня. Мій перший бізнес». Для дітей 7-12 років. Зареєструватися тут. – Локація: Київ, Книгарня-кав'ярня Старого Лева (вул. Прорізна, 10).
 
12:00-13:00 – Майстер-клас книжкою Юстини Бережніцкої «Кав'ярня. Мій перший бізнес». Для дітей 7-12 років. Зареєструватися тут. Локація: Одеса, Книгарня-кав'ярня Старого Лева (вул.Катерининська, 2).
 
12:00-13:00 – Майстер-клас книжкою Юстини Бережніцкої «Кав'ярня. Мій перший бізнес». Для дітей 7-12 років. Зареєструватися тут. Локація: Львів, Книгарня-кав'ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
  
12 червня
14:00  Котячо-рятувальна операція з Галиною Вдовиченко, Наталкою Гайдою та 36 і 6 котами. Вхід вільний. – Локація: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука (Площа Ринок, 9).
 
12 червня
16:00 – Книжковий клуб Старого Лева «Відчайдушні читачі»обговорення книжки Мілана Кундери «Жарт» – Локація: Львів, Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17). Зареєструватися тут.
 
15 червня
19:00  Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна». Модерує Андрій Зелінський. Зареєструватися тут – Локація: Київський центр УКУ (вул. Мазепи, 10 а).
 
2 липня
19:00 Концерт-вистава «Не відпускай» за участі Мар'яни Савки, Ахтема Сеітаблаєва та Тріо «Мар'яничі». Вартість квитків: від 200 грн Локація: Львів, !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26).
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Олег Багмет
Чудові заходи, але велике упущення, що подібних заходів немає у Києві
03-02-2021 10:40 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! На жаль, в часі карантинних обмежень ми не можемо проводити заходи за великої кількості учасників у всіх наших книгарнях через невелику площу приміщень. Тому наразі події відбувається у найбільшій нашій книгарні, що знаходиться у Львові. Сподіваємося, незабаром ситуація зміниться і ми зможемо проводити події для наших читачів і в інших містах :)
03-02-2021 11:47 |