0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Події Старого Лева!
Старий Лев готує для вас багато цікавезних подій: частина з них в онлайн-форматі, деякі - в офлайн з дотриманням обемежень карантину. Слідкуйте за оновленнями сторінок видавництва у Facebook та Instagram - саме там ви зможете познайомитися з улюбленими авторами, розпитати в них про все-все-все, дізнатися багато нового, поеспериментувати, насолодитися спільними читаннями та навіть взяти участь у вікторині. А також ми готуємо для вас кілька подій в різних локаціях. На цій сторінці ви завжди зможете знайти перелік найближчих подій від видавництва:
 
26 вересня
 
13:00-14:00 – «Привид, який не міг заснути»: майстер-клас за книжкою Наталки Малетич за участю авторки (5-8 років, реєстрація за посиланням до 10 осіб) - Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
15:00 – Дискусія навколо книги «Мости замість стін, або Що об’єднує українців?». Учасники: Галина Вдовиченко, Андрій Курков, Вікторія Амеліна, Остап Сливинський, Галина Крук. Модерує Тетяна Терен – Локація: Львів, Літературно-меморіальний музей «Дім Франка» (вул. Франка, 150-152). Вхід вільний. 
 
Вам може бути цікаво
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
Презентація-дискусія «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів