0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Події Старого Лева!
Старий Лев готує для вас багато цікавезних подій: частина з них в онлайн-форматі, деякі - в офлайн з дотриманням обемежень карантину. Слідкуйте за оновленнями сторінок видавництва у Facebook та Instagram - саме там ви зможете познайомитися з улюбленими авторами, розпитати в них про все-все-все, дізнатися багато нового, поеспериментувати, насолодитися спільними читаннями та навіть взяти участь у вікторині. А також ми готуємо для вас кілька подій в різних локаціях. На цій сторінці ви завжди зможете знайти перелік найближчих подій від видавництва:
 
22 жовтня
 
19:00 – Презентація роману Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма» – Модерує Михайло Бриних – Локація: Київ, UrbanSpace 500 (вул. Б. Грінченка, 9). Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.
 
23 жовтня
 
18:30 – «Г'юстоне, у нас проблеми»: розмова з Наталкою Сняданко про роман Катажини Ґрохолі. Модерує Богдан Коломійчук – Локація: Львів, Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17). Попередня реєстрація обов’язкова
 
 
24 жовтня
 
13:00-14:00 – «ВосьмиЩось із ниток»: майстер-клас за книжкою Олесі Мамчич (4-7 років, за реєстрацією до 10 осіб) – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
31 жовтня
 
13:00-14:00 – «Сміливий» майстер-клас за книжкою Жені Миронюк «Не бійся монстриків» (5-9 років, реєстрація до 10 осіб)  – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
 
 

 

Вам може бути цікаво
Слідопитенята
Знижки до 50% на дитячі книжки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Однакові чи різні? Геноміка»!
Роман «Югославія, моя батьківщина» Ґорана Войновича – переможець премії «Анґелус»!
Домашня бібліотека: варто чи ні
«Нормальні люди» Саллі Руні: селінджерівський бестселер на новий лад чи біблія міленіалів?
stary_lev Стежити
дописів читачів