0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Події Старого Лева!
Старий Лев готує для вас багато цікавезних подій: частина з них в онлайн-форматі, деякі - в офлайн з дотриманням обемежень карантину. Слідкуйте за оновленнями сторінок видавництва у Facebook та Instagram - саме там ви зможете познайомитися з улюбленими авторами, розпитати в них про все-все-все, дізнатися багато нового, поеспериментувати, насолодитися спільними читаннями та навіть взяти участь у вікторині. А також ми готуємо для вас кілька подій в різних локаціях. На цій сторінці ви завжди зможете знайти перелік найближчих подій від видавництва:
 
8 травня
 
14:00-15:00 – Майстер-клас за книжкою «Місія "Порятунок": ведмеді» Євгенії Завалій. Для дітей 6-8 років. Зареєструватися тут – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
13 травня
 
 
15 травня
 
14:00-15:00 – Майстер-клас «Котячий» за книжкою Галини Кирпи «Муся та бабуся». Для дітей 6-8 років. Зареєструватися тут – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).

19 травня
 
 
22 травня
 
14:00-15:00 – Пластиліновий майстер-клас і руханка за книжкою Езґі Берґ «Я люблю йогу». Для дітей 3-8 років. Зареєструватися тут – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
29 травня
 
14:00-15:00 «Космічна і смішна подорож»: майстер-клас за книжкою Джеремі Стронґа «Мій братик-телезірка летить у космос» для дітей 9-12 років. Зареєструватися тут – Локація: Львів, Книгарня-кав`ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17).
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Маленька історія одного життя: Леонардо да Вінчі
Андрій Бондар та Вахтанґ Кебуладзе: онлайн-розмова про книгу «Ласощі для Медора»
Даруємо знижку -20% на книги із серії «Маленькі історії Великих людей»!
Передпродаж книги «Склади своїх динозаврів»!
Якби старі не вмирали, то нові б не народжувалися
Тест. Як багато ви знаєте про мозок?
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Олег Багмет
Чудові заходи, але велике упущення, що подібних заходів немає у Києві
03-02-2021 10:40 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! На жаль, в часі карантинних обмежень ми не можемо проводити заходи за великої кількості учасників у всіх наших книгарнях через невелику площу приміщень. Тому наразі події відбувається у найбільшій нашій книгарні, що знаходиться у Львові. Сподіваємося, незабаром ситуація зміниться і ми зможемо проводити події для наших читачів і в інших містах :)
03-02-2021 11:47 |