0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
З нічних віршувань Мар’яни Савки і Сергія Осоки під час карантину постали Вірші ночі. Тексти, що написані в поетичному батлі під час вимушеної ізоляції, вперше звучатимуть наживо на #КнижковийАрсенал2021. Це пре-презентація аудіозбірки «Вірші ночі», що незабаром вийде в «Абук». Літературно-музичний перформанс у супроводі Тріо «Мар’яничі» відбудеться 26 червня, о 15:00-15:45 на музичній сцені (Київ, вул. Лаврська, 10-12, другий поверх).
 
Проєкт «Вірші ночі» з’явився з експерименту у Facebook, який почали у перші місяці карантину Мар’яна Савка і Сергій Осока. Поціновувачі поезії спостерігали за тим, як у віршах розгортається історія ліричних героїв — чоловіка і жінки, кожного у своїй самотності, турбулентності, у своїй ізоляції. Ці тексти нагадують нам про події останнього року, про те, наскільки ми соціальні істоти та яким іншим став світ. Дуетне читання під акомпанемент піаніста Юрка Романіва і гітариста Сергія Гуріна, перемежоване піснями у виконанні Мар’яни, — унікальна подія, що зближує нас попри дотримання соціальної дистанції. 
 
Придбати квитки на #BookArsenal2021 можна за посиланням.
 
Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.
 
Мар’яна Савка — фронтвумен гурту, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця.
 
Сергій Осока — письменник, редактор, колумніст, перекладач. Родом із Полтавщини. За освітою філолог. Працював журналістом. Дебютував як автор поезії, з 2002 року член НСПУ. Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені «Смолоскипом», «Гранословом».
 
Юрко Романів — музичний керівник гурту, аранжування і клавішні.
 
Сергій Гурін — акустична гітара, аранжування.
 

 

Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів