"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Освіта онлайн: вісім курсів з літератури та письменницької майстерності
Онлайн-навчання набирає шалених обертів і все більше людей зацікавленні в отримані знань саме з допомогою курсів. Тематики таких освітніх програм різноманітні – від молекулярної хімії чи програмування до культурології й вивчення іноземних мов. Сьогодні пропонуємо вам добірку найцікавіших онлайн-курсів з літератури від провідних навчальних інтернет-платформ. Більшість з них стартує незабаром, так що не зволікайте ;) 
 
 
Від кого: Уесліанський університет (США)
Тривалість: 4 тижні, 1-2 години на тиждень.
Мова: Англійська 
Початок: 13 лютого
Про курс: Курс охоплює три жанри: оповідання, есеї та мемуари. Учасники освоять методи, які професійні письменники використовують для створення повноцінної історії з цікавими персонажами та захопливим сюжетом. Слухачі курсу практикуватимуться у письменницькій майстерності та на завершення курсу створять власну історію.
 
 
Від кого: Каліфорнійський інститут мистецтв (США)
Тривалість: 4-5 години 
Мова: Англійська
Початок: 27 лютого
Про курс: Курс має на меті довести, що поезія – це значно більше, ніж спосіб проявити себе. Це те, що може змінити ваше життя та вплинути на читачів.  Під час курсу буде розглянуто основні поетичні терміни та інструменти, тенденції поезії та історії сучасних авторів, а також кожен учасник курсу матиме нагоду повправлятися у поетичній майстерності. 
 
 
 
Від кого: Вища школа в галузі високих технологій (США)
Тривалість: 6 годин навчання, 15 годин проектної роботи 
Мова: Англійська
Початок: 27 лютого
Про курс: У рамках курсу учасники створюватимуть 4-сторінковий міні-комікс на вільну тему. Під час навчання слухачі курсу дізнаються, які інструменти потрібні для створення коміксу, які техніки найефективніші, як побудувати цікавий та цілісний сюжет і багато іншого.
 
 
Від кого: Гарвардський університет (США)
Тривалість: 12 тижнів, 5-7 годин на тиждень 
Мова: Англійська
Початок: 1 березня
Про курс: Курс розглядає вплив відомих письменників та їхньої творчості на світову культуру. У рамках навчання учасники досліджуватимуть та аналізуватимуть найвизначніші твори світової літератури і те, яку роль вони зіграли у формуванні культурних цінностей та галузі загалом.
 
 
 
Від кого: Університет Британської Колумбії (Канада)
Тривалість: 6 тижнів, 4-6 годин на тиждень 
Мова: Англійська
Початок: 8 березня
Про курс: З чого почати написання роману? Звідки черпати натхнення? Як створити образи персонажів та побудувати діалоги між ними? На ці та десятки інших питань слухачі курсу дізнаються пі час навчання. Курс має на мені закласти основи написання цікавої та якісної белетристики. 
 
 
Від кого: Онлайн-платформа Highbrow
Тривалість: 10 днів, 5 хвилин щодня
Мова: Англійська
Про курс: Курс досліджує творчість провідних американських письменників ХХ століття, зокрема тематики, які піднімали автори. А також вплив творів на американську культуру.
 
 
 
Від кого: Емануель Ратаф, Reedsy
Тривалість: 10 днів, 5 хвилин щодня
Мова: Англійська
Про курс: У цьому курсі учасники дізнаються про ключові аспекти публікації творів. Від роботи з маркетинговою стратегією та співпраці з видавцями до успішного видання книги і комунікації з читачами. 
 
 
Від кого: Саймон Ван Боу
Тривалість: 40 хвилин 
Мова: Англійська
Про курс: Як вдосконалити стиль написання? Як перетворити письменництво на звичку? Звідки черпати натхнення? Курс пропонує шість порад, які допоможуть закласти фундамент для ефективної творчості та стати успішним автором.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage