0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Онлайн-презентація книжки Жанни Слоньовської «Острів»
26 січня о 18:30 запрошуємо завітати на facebook-сторінку Старого Лева, а перед тим заварити запашного чаю і закутатися у плед, бо на вас чекатиме прохолода північніх островів і запізнілих почуттів. Саме в цей час відбудеться презентація роману Жанни Слоньовської «Острів» за участі авторки, а також перекладачки Катерини Міхаліциної.
 
Новий роман польської письменниці українського походження про життя в літературі й літературу в житті, про тихі сподівання, кризи і шлях до себе. Номінований на літературну премію Центральної Європи «Анґелус». Українською мовою перекладено Вікторією Андрєєвою-Паненко і Катериною Міхаліциною. Художнє оформлення – Оксани Йориш.
 
У книжці Жанни Слоньовської розгортається історія між зрілою жінкою, «екваліптовою дівчинкою» і сорокарічним письменником, які зустрічаються на літературній резиденції і поміж мовчання, промахів і недомовок вчаться дослухатися до себе й один одного. Персонажам непросто наважитися на любов, «вийти з берегів» і піддатися течії. Північна печаль, особлива «острівна» атмосфера, робочі будні і розхристані емоції героїв занурюють читачів і читачок у текст, де трошки холодно і дуже цікаво, що ж буде далі?
 
Запрошуємо поспілкуватися з письменницею на онлайн-презентації, адже кордони, карантин і погода не стануть на заваді добрій розмові. До зустрічі!
 
Жанна Слоньовська — польська письменниця, журналістка і перекладачка. Народилася у Львові. Навчалася в Українській академії друкарства. Переїхала в Польщу, де розпочала кар’єру письменниці. Її дебютна книжка «Дім з вітражем» про Львів та чотири покоління жінок відзначена в конкурсі за кращий роман польського видавництва «Znak». Живе та працює у Кракові.
 
Вам може бути цікаво
«Вриваємося у весну з Дискосвітом Террі Пратчетта»: розмова з Ольгою Ренн та Галиною Листвак
501 факт, який треба знати з... історії
Пиріг Маріанна
Реттл Елісон
Перше слідство імператриці
Чек-лист: Як створити читацький щоденник
stary_lev Стежити
дописів читачів