0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Онлайн-презентація книжки Галини Вдовиченко «Містельфи»
Запрошуємо на онлайн-розмову з Галиною Вдовиченко про книжку «Містельфи», що відбудеться 15 грудня о 18:30 на facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева». Модеруватиме захід письменниця Марія Титаренко. Казкова історія про крилатих істот, міських ельфів, що мешкають у вежах старовинних будиночків, навчить уважніше приглядатися до міста Лева і бачити різні дивовижі. Авторка розкаже як створювала книжку, на яких вулицях живуть її персонажі та про магічні місця Львова. Проілюструвала видання Анна Ломакіна.
 
У кожного з містельфів — своя вежка, своя робота, особливий характер і спільні розваги в повітрі. Домівки крихітних персонажів мають конкретні адреси, і Галина Вдовиченко розповість, де можна шукати містельфів, тим, хто любить уважно прогулюватися вулицями. Одного дня її безтурботні ельфи повинні взятися до вирішення складних завдань та порушити власні правила. Міські підземелля захоплять щури-мутанти, які загрожуватимуть усьому місту. Захищати себе доведеться не лише людям і містельфам…
 
Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine. Авторка романів «Пів'яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші», «Ліга непарних шкарпеток».
 
Марія Титаренко — письменниця, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Авторка книжки «Комунікація від нуля. Есеї для Мані». Викладає есеїстику, креативне письмо, репортажистику, публічні комунікації та ін.
 
Вам може бути цікаво
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
Фільм «Міст тролів», знятий за оповіданням Террі Пратчетта, – у вільному доступі
Розгадати таємницю морського чудовиська і врятувати батьків: місія 80 lvl
stary_lev Стежити
дописів читачів