0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Онлайн-презентація книги «Кримський інжир. Демірджі»
У середу, 28 жовтня, о 19:00 відбудеться онлайн-презентація книги «Кримський інжир. Демірджі», яка стала результатом другого письменницько-перекладацького конкурсу «Кримський інжир / Qirim inciri» (2019), організованого Кримським домом. В антології зібрано найкращі твори, подані на конкурс, — українською та кримськотатарською мовами, прозу та поезію, оригінали й переклади. У розмові візьмуть участь укладачі книги Алім Алієв та Анастасія Левкова, а також автори текстів, які увійшли до збірки.
 
Онлайн-трансляція відбуватиметься 
у facebook на сторінці «Видавництва Старого Лева»та на сторінках Кримського Дому та Крим.Реалії.
 
У книзі «Кримський інжир» твори-оригінали дозволяють доторкнутися до автентичної кримсько­татарської культури, відчути кримську природу, заглибитися в темні сторінки історії півострова, зрозуміти світовідчуття кримчан сьогодні. У творах кримсько­татарською мовою обізнаний читач зауважить особливості різних діалектів і стилів. Твори розважають, вчать, показують, як традиційні цінності можуть бути вплетені у сучасні реалії.
Через переклади читач зможе порівняти різномовні версії творів сучасних українських та кримськотатарських письменників.
 
Алім Алієв — журналіст, медіаконсультант, громадський активіст, співзасновник ініціативи «Крим SOS», правозахисник, дослідник та менеджер освітньо-культурних проєктів. Член українського ПЕН-клубу. Заступник генерального директора Українського інституту та засновник літературного конкурсу та фестивалю «Кримський інжир».
 
Анастасія Левкова — літературознавиця, письменниця, журналістка, культурна менеджерка. Членкиня українського ПЕН-клубу. Співкоординаторка літературного конкурсу та фестивалю «Кримський інжир».
 
Вам може бути цікаво
Незвичайна дружба у світі рослин і тварин
Джуді Муді й талісман невдачі
Життя деінде
Глиняні ноги
Триває письменницький конкурс #безпробілів!
Мотиваційне чаювання з Мар’яною Савкою
stary_lev Стежити
дописів читачів