0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ольга Войтенко презентує «У світлі світляків» у Києві та Івано-Франківську
У жовтні запрошуємо вас на розмову про мороки світу, у якому не існує електрики, що народився в уяві письменниці Ольги Войтенко. Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла друга книжка із серії «У світлі світляків», продовження пригод трьох підлітків — Єви-Лізи, Тіма та Макса. Про першу та другу частину фентезійної серії говоритимемо у Києві та Івано-Франківську разом із авторкою. Приєднуйтеся до розмови і ви:
 
Субота, 5 жовтня — Київ — Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Прорізна, 10), 16:00 — Модерує Аня Полегенько.
 
Субота, 26 жовтня — Івано-Франківськ — Книгарня Є (вул. Незалежності, 31), 14:00 — Модерує Ірина Дутчак.
 
Що станеться, якщо зникне світло? Інтернет? Зв’язок? Як зміняться міста, країни, планета? Чи зможуть сучасні люди жити в нових умовах? Троє підлітків – герої книги Ольги Войтенко «У світлі світляків» – змушені перевірити це на власному досвіді. Єві-Лізі доведеться відкласти планшет і вперше за багато років вийти на вулицю, Тімові – полишити улюблені книжки і стати її провідником у пітьмі, а Максові – заново шукати себе. Які таємниці приховує темрява? Чи зможуть друзі відшукати світло, коли навколо лише холод і нескінченна ніч? Про це — у першій частині трилогії «У світлі світляків» – «На порозі ночі».
 
«У світлі світляків. Пошуки відправника» — друга частина історії про світ, де панують тиша, холод і пітьма, де більшість жителів спить не прокидаючись, і спокій може порушити не так багато подій. Хіба що повідомлення, яке надходить невідомо від кого, невідомо звідки і невідомо як. Повідомлення, яке Єва-Ліза, Тім і Макс так довго чекали. Повідомлення, яке змусить їх покинути свій дім, за межами якого на них чекає лише невідомість і далека дорога.
 
«Уявіть собі, що навколо вас панує сама темрява (на всій ПЛАНЕТІ!), усі ваші рідні та друзі заснули і не прокидаються! Хоча... Усе ж таки залишилися на цій темній, зимній землі люди. Єва-Ліза, Тім, та Макс  А може ще хтось?.. Адже від когось невідомого їм прийшов електронний лист. Нові герої, нові події, повідомлення нізвідки, дракони... Заінтриговані? Тоді приходьте  на презентацію другої, ще більш неймовірної частини», — ділиться блогерка Аня Полегенько.
 
Ольга Войтенко — письменниця та сценаристка. Пише оповідання для дітей та повісті, а також сценарії для кіно, анімації і телебачення. Авторка книжок «У світлі світляків. На порозі ночі» та «У світлі світляків. Пошуки відправника».
 
Вам може бути цікаво
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
Вірш дня. Дмитро Лазуткін
Маленькі історії Великих Людей. 5 фактів про Леонардо да Вінчі
«Великі сподівання» Діккенса перетворять на мінісеріал
6 навичок кожного книголюба
stary_lev Стежити
дописів читачів