0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ольга Войтенко презентує «У світлі світляків» у Харкові
У суботу, 2 листопада, «Видавництво Старого Лева» та Книгарня «Є» запрошують вас на розмову про мороки світу, у якому не існує електрики, що народився в уяві письменниці Ольги Войтенко. А саме про серію фентезійних книг для дітей «У світлі світляків». У центрі історії – пригоди трьох підлітків — Єви-Лізи, Тіма та Макса. Про першу та другу частину фентезійної серії говоритимемо у Харкові разом із авторкою. Приєднуйтеся до розмови і ви. Початок о 14:00 у Книгарні «Є» (вул. Сумська, 3). Модерує Олена Руда.
 
Що станеться, якщо зникне світло? Інтернет? Зв’язок?
Як зміняться міста, країни, планета? Чи зможуть сучасні люди жити в нових умовах? Троє підлітків – герої книг Ольги Войтенко «У світлі світляків» – змушені перевірити це на власному досвіді. Єві-Лізі доведеться відкласти планшет і вперше за багато років вийти на вулицю, Тімові – полишити улюблені книжки і стати її провідником у пітьмі, а Максові – заново шукати себе. Які таємниці приховує темрява? Чи зможуть друзі відшукати світло, коли навколо лише холод і нескінченна ніч? Про це — у першій частині трилогії – «На порозі ночі».
 
«У світлі світляків. Пошуки відправника» — друга частина історії про світ, де панують тиша, холод і пітьма, де більшість жителів спить не прокидаючись, і спокій може порушити не так багато подій. Хіба що повідомлення, яке надходить невідомо від кого, невідомо звідки і невідомо як. Повідомлення, яке Єва-Ліза, Тім і Макс так довго чекали. Повідомлення, яке змусить їх покинути свій дім, за межами якого на них чекає лише невідомість і далека дорога.
 
«Уявіть собі, що навколо вас панує сама темрява (на всій ПЛАНЕТІ!), усі ваші рідні та друзі заснули і не прокидаються! Хоча... Усе ж таки залишилися на цій темній, зимній землі люди. Єва-Ліза, Тім, та Макс  А може ще хтось?.. Адже від когось невідомого їм прийшов електронний лист. Нові герої, нові події, повідомлення нізвідки, дракони... Заінтриговані? Тоді приходьте  на презентацію другої, ще більш неймовірної частини», — ділиться блогерка Аня Полегенько.
 
Ольга Войтенко — письменниця та сценаристка. Пише оповідання для дітей та повісті, а також сценарії для кіно, анімації і телебачення. Авторка книжок «У світлі світляків. На порозі ночі» та «У світлі світляків. Пошуки відправника».
 
 
Вам може бути цікаво
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
stary_lev Стежити
дописів читачів