0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ольга Герасим'юк презентує свою книгу у Львові та Івано-Франківську!
Наприкінці січня відома українська телеведуча та громадська діячка Ольга Герасим’юк презентуватиме свою книжку у Львові та Івано-Франківську. «Я повернулася. Люблю» – збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років.
Захопливі подорожі, знайомство зі світом через призму людських доль і характерів, доленосні зустрічі, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові з Ольгою Герасим’юк. Запрошуємо:
 
Субота, 25 січня – Львів – Ольга Герасим'юк презентує книжку «Я повернулася. Люблю» – Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7), 16:00. Модерує Мар'яна Савка.
 
Неділя, 26 січня – Івано-Франківськ – Ольга Герасим'юк презентує книжку «Я повернулася. Люблю» – Підземний перехід «Ваґабундо» (вул. П. Орлика, 7), 16:00. Модерує Тарас Прохасько.
 
У книжці «Я повернулася. Люблю» на читача чекають знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми. Вдумлива й чутлива до найтонших деталей, до найглибших психологічних нюансів авторка (за сумісництвом — і героїня) не тільки розповість багато нового про барвистий і строкатий світ, а й нагадає призабуте, зупиниться перед сакральним, поміркує про вічне. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце.
 
Вам може бути цікаво
Дивні, але захопливі: 3 книжки, від яких неможливо відірватись
(Не)ідеальні люди в ідеальному світі: рецензія на книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Ганна Лелів про віру в себе і «928 миль від дому»
Топ-5 книг від Наталі Іваничук
Одеська книгарня-кав`ярня Старого Лева не працюватиме 8-11 червня
Онлайн-презентація збірки Анни Малігон «Розарій»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати