"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Олексій Чупа презентує книгу «Вишня і Я» у п’яти містах Західної України
Про дітей і дорослих, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, помаранчі і метеликів розповість Олексій Чупа на презентації дуже особливої повісті «Вишня і Я». Книжка про чарівність і прикрощі дитинства та дорослості нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева». Чекайте на Олексія Чупу з 31 травня по 5 червня у Рівному, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді. 
 
«Вишня і Я» неабияк здивує читачів, що відстежують творчість Олексія Чупи. Автор таких книжок, як «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум» написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість. Це текст без віку – для дорослих, які ще не забули дитину в своїй душі або шукають її, і для підлітків, які відчувають дорослішання буквально на кінчиках пальців. «Вишня і Я» - про почуття і стосунки, про світ навколо і  всередині.
 
«Це історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, - каже Олексій Чупа. -  І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та 6-річної Вишні) є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя». 
 
Як саме писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія у Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця, письменник розповість під час презентацій у цих містах:
 
Рівне - 31 травня 
19:00. InfoHub (вул. Словацького, 3). Модератор: Вікторія Дикобраз.
 
Львів - 1 червня 
18:30. Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7). Модератор: Вікторія Амеліна.
 
Чернівці - 2 червня 
19:00. Найкраща кав'ярня на розі Університетської та Сковороди (вул. Університетська, 17). Модератор: Валерія Чорней.
 
Івано-Франківськ - 3 червня
18:00. Книгарня «Є» (вул. Незалежності, 31). Модератор: Василь Карп’юк.
 
Ужгород - 5 червня 
16:00. IL`KO Gallery (вул. Кошицька, 28). Модератор: Томаш Деяк. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage