0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Оксана Кротюк презентує дитячу книжку «Песик Чапа» у Києві
У суботу, 18 травня, запрошуємо малят та їхніх батьків у Книгарню-кав'ярню Старого Лева в Києві (вул. Прорізна, 10) на «Веселі забави з Песиком Чапою». На вас чекатиме зустріч з письменницею Оксаною Кротюк –  авторкою новинки для малечі «Песик Чапа», що нещодавно побачила світ у «Видавництві Старого Лева».  Початок о 13.00.
 
Ви ще й досі не познайомилися з Песиком Чапою? Саме час це зробити! У травневу суботу в Книгарні-кав’ярні Старого Лева Чапа чекатиме на вас разом із Оксаною Кротюк. Вони люблять гратися у віршовані забави та театрик на долонях, вміють розповідати історії про дружбу та великі мрії малюків, готові з вами віршувати і навіть майструвати.
 
В одному зі своїх інтерв’ю Оксана Кротюк казала: «… Найвища нагорода, якої я була удостоєна як авторка, — це розповіді батьків про те, що діти просять покласти мою книжечку біля подушки на ніч…». Сподіваємося, що «Песик Чапа» оселиться біля ваших подушок, дорогі маленькі читачі! У цій яскравій книжечці — 15 коротких історій з малюнками Жені Миронюк, що підкажуть малечі, як доглядати домашніх улюбленців, як гарно поводитися і чому важливо читати.
 
Вам може бути цікаво
Творча майстерня «Аґрафка»: «Ми намагаємося мандрувати від техніки до техніки, бути вільними і виходити за рамки»
Костянтин Москалець: «Я – філософ літератури, осмислюю її з філософської точки зору»
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
stary_lev Стежити
1800 дописів 41023 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати