0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Оксана Кротюк презентує дитячу книжку «Песик Чапа» у Києві
У суботу, 18 травня, запрошуємо малят та їхніх батьків у Книгарню-кав'ярню Старого Лева в Києві (вул. Прорізна, 10) на «Веселі забави з Песиком Чапою». На вас чекатиме зустріч з письменницею Оксаною Кротюк –  авторкою новинки для малечі «Песик Чапа», що нещодавно побачила світ у «Видавництві Старого Лева».  Початок о 13.00.
 
Ви ще й досі не познайомилися з Песиком Чапою? Саме час це зробити! У травневу суботу в Книгарні-кав’ярні Старого Лева Чапа чекатиме на вас разом із Оксаною Кротюк. Вони люблять гратися у віршовані забави та театрик на долонях, вміють розповідати історії про дружбу та великі мрії малюків, готові з вами віршувати і навіть майструвати.
 
В одному зі своїх інтерв’ю Оксана Кротюк казала: «… Найвища нагорода, якої я була удостоєна як авторка, — це розповіді батьків про те, що діти просять покласти мою книжечку біля подушки на ніч…». Сподіваємося, що «Песик Чапа» оселиться біля ваших подушок, дорогі маленькі читачі! У цій яскравій книжечці — 15 коротких історій з малюнками Жені Миронюк, що підкажуть малечі, як доглядати домашніх улюбленців, як гарно поводитися і чому важливо читати.
 
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1885 дописів 43129 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати