0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Не єдинорогами єдиними: як з’являються круті дитячі персонажі
Єдинороги, феї, Супермен та Гаррі Поттер. Усі ці мегапопулярні герої не з’явилися нізвідки: хтось був героєм міфів та легенд, когось – довго прописували автори. Український книжковий світ теж має своїх крутих дитячих персонажів – 36 і 6 котів та туконі. Ви ж точно про них чули!
 
У чому секрет успіху та впізнаваності 36 і 6 котів та туконі? Чим ці герої особливі та що робить їх улюбленцями тисяч дітей в усій країні та далеко за її межами? Чому саме вони змушують дитяче серденько битися усе швидше після виходу кожної книги? Та що потрібно для того, щоби створити крутого та впізнаваного дитячого персонажа?
 
Про це будемо говорити з творцями цих культових (не боїмося цього слова) героїв: письменницею Галиною Вдовиченко, яка написала аж 4 історії про невгамовне котяче товариство, художницею Наталкою Гайдою, що намалювала усіх 42 хвостатих героїв, та художницею-ілюстраторкою Оксаною Булою, яка створила чудовий світ туконі та розповіла читачам їхню історію. Модеруватиме розмову письменниця, журналістка та медіадослідниця Марія Титаренко. Буде суперцікаво! Тож запрошуємо вас долучитись до онлайн-розмови 27 квітня о 19:00.
 
Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці видавництва.

Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine.
Авторка романів «Пів'яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей: «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші», «Містельфи».

Наталка Гайда – художниця та дизайнерка. Серед авторів, книги яких оформляла художниця, Галина Вдовиченко, Барбара Космовська, Крістін Нестлінґер, Йоанна Яґелло, Оксана Лущевська, Катерина Міхаліцина, Оксана Сайко та інші. Брала участь у роботі «Walt Disney» і «Simpsons».

Оксана Була – художниця-ілюстраторка, авторка хендмейд брендів ©Tukoni та ©OOMISEH glass jewelry. У 2016 році започаткувала серію авторських книжок-картинок про лісових мешканців — «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати». Авторка та ілюстраторка книг «Туконі – мешканець лісу», «День народження ялинки» та ін.
 
Марія Титаренко – есеїстка, поетка, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка програми ім. Фулбрайта. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті. Викладає есеїстику, креативне письмо, репортажистику, публічні комунікації та ін. Авторка книги «Комунікація від нуля. Есеї для Мані».


Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати