0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Найближчі події «Видавництва Старого Лева»
Ілюстрація Carles Ballesteros
 
Друзі, Старий Лев завжди готує для вас багато цікавих презентацій, зустрічей, майстер-класів, родинних свят та багато інших заходів, під час яких ви можете познайомитися з улюбленими авторами та взяти у них автограф, поговорити про літературу з однодумцями, придбати найсвіжіші новинки, навчитися чомусь новому та просто чудово провести час. На цій сторінці ви завжди зможете знайти перелік найближчих подій від видавництва у вашому місті чи за участі ваших улюблених авторів. Сторінка регулярно оновлюється, слідкуйте за новинами! 
 
Найближчим часом ви зможете відвідати такі заходи від «Видавництва Старого Лева»:
 
Четвер, 21 вересня
 
Івано-Франківськ – Презентація книги Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця» - Книгарня «Є» (вул. Незалежності, 31), 18.00 - Модератор Ольга Деркачова.
 
Львів - Літературний квіз від Старого Лева і ГлуздоГерць - «Старгород» (м. Львів, вул. Римлянина, 1), 19.20.
 
П`ятниця, 29 вересня
 
Одеса - Лекція Генрі Марша про «Проблеми у сучасній нейрохірургії» - MEDICAL HUB ODREX (вул. Раскидайлівська, 69/71), 12.00.
 
Одеса - Презентація нової книжки Генрі Марша «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» - Учасники: Генрі Марш, Мар`яна Савка, Зоя Казанжи - MEDICAL HUB ODREX (вул. Раскидайлівська, 69/71), 18.00.

 

 
 
 
 
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати
Avatar
А коли будуть Черкаси
12-03-2017 16:18 |
Avatar
StarLev
Зустрічі з авторами Старого Лева у Черкасах відбудуться на початку квітня. Деталі повідомимо згодом. Слідкуйте за оновленнями!
13-03-2017 10:29 |