"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Навчаймося у січня: три онлайн-курси для митців
Освіта – безперервний процес, який триває усе життя. І сьогодні не обов’язково відвідувати університетські лекції чи дорогезні курси, адже сучасні методи й технології дозволяють навчатися вдома, сидячи на дивані ;) І цього разу зібрали трійку цікавих курсів для митців та усіх шанувальників творчості, що стартують у січні.
 
Від кого: Музей сучасного мистецтва (США)
Тривалість: 5 тижнів, 2 години на тиждень
Мова: Англійська
Початок: 9 січня
Про курс: Цей курс розроблений насамперед для викладачів мистецьких дисциплін, який допоможе їм покращити методики викладання та доступніше доносити інформацію своїм учням. Тут вміщено чотири теми, які викладачі Музеї сучасного мистецтва часто використовують у своїй роботі: «Місця та простори», «Мистецтво та ідентичність», «Трансформація щоденних об'єктів», «Мистецтво та суспільство». В межах курсу учасники отримають чимало знань про різних художників, їхні ідеї та процес роботи, дізнаються про те, як тематичний підхід підтримує міждисциплінарне навчання, а ще ознайомляться з цілим рядом цифрових ресурсів, доступних для викладання.
 
Також за допомогою відео, слайд-шоу та різноманітних матеріалів слухачі курсу зможуть дослідити зміст та контекст творів мистецтва в колекції Музею.
 
Від кого: Токійський університет (Японія)
Тривалість: 4 тижні, 2-3 години на тиждень
Мова: Англійська
Початок: 9 січня
Про курс: Якщо ви цікавитеся культурою Японії – тоді цей курс саме для вас. У межах лекцій слухачі дізнаються як працювали японські художники, письменники і фотографи ХІХ століття. Цей курс надає учням можливість познайомитися й оцінити поведінку, моральні стандарти і деякі матеріальні умови, в яких працювали японських митці. А ще – дізнатися про поєднання візуальної та літературної культур у тогочасній Японії. Вміння помічати та інтерпретувати цю неподільність візуальних/літературних культур має важливе значення для розуміння соціальних та психологічних цінностей, вбудованих у красу японського мистецтва, і усвідомлення їхніх впливів на сучасну творчість.
 
Від кого: Смітсонівський інститут (США)
Тривалість: 6 тижнів, 3-4 години на тиждень
Мова: Англійська
Початок: 22 січня
Про курс: Цей курс, заснований на спеціальній програмі Національної галереї мистецтв, складається з п’яти частин. Кожна з них спрямована розвинути критичне мислення на прикладі мистецтва. Учасники курсу навчаться опрацьовувати та осмислювати різні види робіт, формувати гіпотези про мистецтво і підтримати свої аргументи за допомогою спостережень, зрештою усвідомлювати значення того чи іншого твору для митця, епохи та світу загалом.
 
Курс буде цікавим не лише зацікавленим у творчості, а навіть більше викладачам мистецьких дисциплін, які зможуть впроваджувати освоєні навчальні методики у свою роботу.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage