0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Наталка Сняданко та "Перше слідство імператриці": зустріч у Тернополі
Мешканці та гості Тернополя, ця новина для вас! Письменниця та перекладачка Наталка Сняданко вирушає до вашого міста на зустріч з читачами та презентацію нового роману «Перше слідство імператриці». На вас чекає розмова про детективи, історію, імператрицю Сіссі, Моцарта, Львів, Відень та літературу загалом.
Модеруватиме зустріч Юрій Матевощук. Чекаємо вас 21 жовтня о 19.00 у кластері «Naпошті» (вул. Чорновола, 4). Вхід вільний.
 
Новий роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. Додаткової інтриги цій історії надає двоплановість сюжетної розповіді, завдяки якій події середини ХІХ століття несподівано гостро відлунюють у Львові початку третього тисячоліття.
Рідкісну скрипку, на якій грав ще Моцарт, зазвичай за кордон не вивозять. Виняток було зроблено для фестивалю у Львові, але ніхто навіть не припускав, що це стане важливою ланкою у цілому ланцюжку моторошних подій. Несподівано для всіх і самої себе легендарна австрійська імператриця Сіссі успішно розслідує не лише таємничий замах на власного чоловіка, а і цілий ряд інших загадок.
 
Наталка Сняданко – українська письменниця, перекладачка. Народилася у 1973 році у Львові. За освітою — філолог, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом — журналіст і перекладач з польської, німецької та російської. Авторка низки книг, серед яких «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма», «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці» та ін.
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати