0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Нашим бабцям, бабкам і бабусям присвячується»: новий флешмоб від ВСЛ!
Нашим коханим, найближчим, сильним та чуттєвим, турботливим та мудрим, тим, хто поруч і тим, кого вже немає з нами... «Нашим бабцям, бабкам і бабусям» - таку присвяту у своїй книжці «Сузір'я Курки» залишили Софія Андрухович та Мар'яна Прохасько. Старий Лев долучається до присвяти і пропонує друзям взяти участь у флешмобі  #моябабуся_і_сузірякурки. Буде трохи (або багато) ностальгії, спогадів, та, звичайно, подарунки від Старого Лева!
 
Від сьогодні і до Дня матері (8 травня) включно на своїй сторінці у Фейсбуці розкажіть про свою бабусю. Який ваш найяскравіший спогад про бабусю? Чим вона вас надихає? Якщо ви вже є бабусею, чому це для вас важливо? Постьте фотки, діліться своєю любов'ю та спогадами)
 
Додавайте до опису хештег #моябабуся_і_сузірякурки, затегайте «Видавництво Старого Лева»* та додайте речення: «Нашим бабцям, бабкам і бабусям присвячується»: новий флешмоб від Старого Лева. Розкажи історію своєї бабусі». Долучайте до акції трьох друзів. Так ви станете учасниками розіграшу однієї з трьох книг «Сузір'я курки» Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько з автографами авторок! Як ви знаєте, Старий Лев любить робити сюрпризи, тому будуть й інші подарунки:)
 
Переможців ми оголосимо після  День матері, у понеділок, 9 травня, за допомогою random.org. Друзі, не забувайте перевіряти у налаштуваннях приватності, чи відкриті ваші сторінки для стороннього перегляду! Більше дописів – більше шансів отримати подарунок! 
 
*участь у розіграші візьмуть тільки ті учасники, які виконають вказані умови - хештег #моябабуся_і_сузірякурки, тег з посиланням на групу «Видавництва Старого Лева».
 
 
Вам може бути цікаво
Книги «Хто росте в саду» та «Хто росте у парку» вийдуть в Білорусі
На залишку дня відкривається весь світ
Вірш дня. Мирослав Лаюк
«Руки розбійника» потрапила до фіналу підліткової премії «Навиворіт»
Ірина Лазуткіна та Єнотик Бо вирушають в тур містами України
Даруємо знижку на книжку тижня: «Абетка»
stary_lev Стежити
1686 дописів 39115 читачів