0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
На hromadske відбудеться наживо обговорення роману Софії Андрухович «Амадока»
О 19:00 14 серпня в Facebook hromadske відбудеться обговорення роману Софії Андрухович «Амадока». Обговорення стане першим у форматі «Книжкового клубу», який hromadske організовує разом із «Видавництвом Старого Лева». В обговоренні візьмуть участь сама авторка та літературна критикиня Марія Бліндюк. Поставити свої запитання чи залишити коментар можна буде незадовго до обговорення або ж безпосередньо під час нього. Долучайтеся до події в Facebook, аби не проґавити.
 
Софія Андрухович – українська письменниця, перекладачка та публіцистка. Авторка семи книг, серед яких одна – дитяча. Роман Софії Андрухович "Фелікс Австрія" перекладений шістьма мовами та екранізований (фільм "Віддана" вийшов у прокат на початку  цього року, режисерка – Христина Сиволап).
 
«Амадока» — довгоочікуваний роман авторки, над яким вона працювала останні 6 років, виданий 2020 року «Видавництвом Старого Лева». У центрі його сюжету історія чоловіка, якого з війни на Cході України привозять до Києва у військовий шпиталь. Головного героя без пам’яті та з понівеченим обличчям знаходить жінка, яка вважає його своїм загубленим чоловіком і береться відновлювати його спогади. У розмовах і розповідях постають інші часові пласти, у яких ідеться про Голокост, Розстріляне Відродження, хасидів і навіть Григорія Сковороду.
 
Обговорення книжки відбуватиметься у студії hromadske наживо — до Софії Андрухович долучиться літературна критикиня та журналістка Марія Бліндюк, модеруватиме розмову кореспондент hromadske Влад Головко. Свої запитання зможуть поставити всі охочі — вони зможуть долучитися телефоном чи в коментарях під трансляцією.
 
За промокодом “hromadske” його можна буде придбати зі знижкою у 20% починаючи від сьогодні до 21 серпня на сайті або в Книгарнях-кав'ярнях Старого Лева видавництва (Львів, Київ, Дніпро, Одеса) за умови реєстрації у системі лояльності – Спільноті Старого Лева.
Вам може бути цікаво
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
«Містельфи» Галини Вдовиченко: Магія і фантастичні істоти біля кожного з нас
Маламандер
Ермос Джордж
Бут Том
Тейлор Томас
stary_lev Стежити
дописів читачів