0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують в Instagram
Старий Лев має для вас чудову інстаграмну пропозицію! У середу, 13 жовтня, о 19:00 на Instagram-сторінці «Видавництва Старого Лева» письменниці Ольга Купріян та Наталія Ясіновська розмовлятимуть про нову книгу Ольги «Мирослава та інші з нашого двору». До обговорення цієї підліткової книжки запрошуємо як самих дітей та підлітків, так і їхніх батьків.
 
Герої книги «Мирослава та інші з нашого двору» — звичайні діти, які живуть у звичайному дворі. Вони гуляють і відпочивають, сваряться і миряться, вигулюють собаку і катаються на тарзанці. Одного разу вони навіть викликали дух загадкової Гумової Дупи! Словом, діти насолоджуються літом, канікулами і дитинством. Та їхнє життя — як і життя кожної дитини — складається не лише з розваг, а й із проблем та зустрічей з невідомим. У Микити, до прикладу, хворіє мама, а з батьком він бачиться лише з дозволу бабусі. А сім’ю Дениса називають таким незвичним для дітей словом «переселенці»... 
 
Мирослава та інші з двору зустрічаються з радісним і сумним, а щойно в небі з’являється літак «Мрія», вони збираються разом, щоб подивитись на нього і відчути мить абсолютного щастя.
 
Про який саме двір писала Ольга Купріян? Невже Мирослава справді існує та живе неподалік письменниці? Як авторка з такою майстерністю поєднала смішне та серйозне? Про все це з Ольгою поговорить письменниця Наталія Ясіновська.

Авторки розмовлятимуть про роботу Ольги над книгою, про важливі теми у веселих книжках та про дитячу літературу загалом. Приєднуйтесь до прямого ефіру на нашій Instagram-сторінці й дізнайтеся більше про Мирославу та її друзів. А заразом і про власний двір, сім’ю та приятелів. Адже книга Ольги Купріян не лише про її персонажів, а й про кожну реальну дитину. І це обов’язково потрібно обговорити.

Ольга Купріян — письменниця та літературознавиця, координаторка проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka», авторка книги «Мирослава та інші з нашого двору»;
 
Наталія Ясіновська — письменниця та перекладачка, авторка підліткової повісті «Любов, дідусь і помідори».
 
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати