0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Старий Лев має чудову новину для юних читачів і читачок у Києві та їхніх батьків! У середу, 18 серпня, о 19:00 в Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) Ольга Купріян презентує нову книгу «Мирослава та інші з нашого двору». Модеруватиме розмову письменниця Оля Русіна, а запрошено на неї всіх-всіх!
 
«Мирослава та інші з нашого двору» — це весела і затишна історія про дитинство, дружбу та все найважливіше, коли тобі всього десять років. Головні герої повісті — Микита і Мирослава — насолоджуються літніми канікулами, найкращою у світі тарзанкою (яку змайстрував сам Микита!) та проведенням часу з іншими друзями із двору. Літо дітей наповнене веселощами, сварками і примиреннями, прогулянками та намаганнями зрозуміти щось нове й важливе.
 
Авторка цієї щирої дитячої повісті Ольга Купріян вже не може дочекатися, аби розповісти дітям усе най-найважливіше про книжку! Письменниця розкаже, як придумала героїв, які так нагадують читачам самих себе. Розповість дітям про найбільший у світі літак «Мрія», на який так люблять дивитись Микита, Мирослава та інші з двору. А ще, поділиться легендою про давній-давній ритуал, який вже й не всі діти пригадують… Викликання Гумової Дупи! Хтозна, можливо, давні дворові легенди все-таки правдиві?
 
Письменниця Оля Русіна модеруватиме розмову і запитає в авторки «Мирослави та інших з нашого двору» про все, що найбільше цікавить юних читачів. А самі діти та їхні батьки матимуть змогу познайомитись і поспілкуватися з Ольгою Купріян та підписати новенькі книжки. Тож готуйте свої питання і до зустрічі в Києві!
 
Ольга Купріян — письменниця, літературознавиця та координаторка проєкту підтримки дитячого читання BaraBooka.
 
Оля Русіна — письменниця, журналістка та перекладачка.
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати