0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мирослав Лаюк презентує новий роман «Світ не створений» в Івано-Франківську та Дніпрі
«Світ не створений» вирушає у маленьку подорож Україною! Мирослав Лаюк разом із новим романом завітає до Івано-Франківська та Дніпра. Автор розповість про книжку з багатьма сюжетними та часовими лініями, теми любові та прощення, а також те, що стало відправною точкою для написання цієї історії.  
 
- 13 листопада – Івано-Франківськ – 18:30 – Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19) – Модерує Соломія Хороб;
 
- 21 листопада – Дніпро – 18:30 – Книгарня-кав’ярня «Видавництва Старого Лева» (вул. Глінки, 20) – Модерує Богдан Кулик;
 
«Ця книжка має більше трьох сюжетних ліній, – розповідає письменник. – Одна з головних – це історія молодої художниці, в якої були дуже складні стосунки з рідною країною та родиною. В якийсь момент вона отримує шанс виїхати до Франції, де може реалізувати себе. Вона повертається в Україну, бо помирає її матір. Жінка вирішує робити мистецький проект, який повинен допомогти їй пізнати історію своєї матері та країни. Що більше вона розкопує цю історію, то стає більш моторошно».
 
«”Коловорот історії”. Я би так назвала центробіжну силу цього роману, – розповіла про роман його редакторка Оксана Щур виданню «The Village Україна». – Тут перемішані і сучасність, і події минулого та позаминулого століть; гуцули, махновці й паризькі митці майже ніколи не зустрічаються, але цілком комфортно співіснують у паралельних часопросторах. Є тут і творче натхнення, і плотська любов, і родинна недолюбленність та провина, однак автор фокусується не на цьому. Це лише добре опрацьований матеріал (і читача він напевно зачепить!), на якому Лаюк вивчає закони функціонування світу».
 
Мирослав Лаюк – прозаїк, поет, PhD в галузі філософії та літератури. Його дебютний роман «Баборня» (2016) увійшов до фіналу премій «Книжка року BBC», «Еспресо. Вибір читачів»,  «ЛітАкцент року». Мирослав є автором поетичних книжок «Осоте!» та «Метрофобія», упорядником «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Його вірші лягли в основу пісень гуртів «Dakh Daughters» та «OY Sound System».  «Світ не створений» — другий роман письменника.
 
Вам може бути цікаво
У пошуках сутності феномену Кріштіану Роналду
Дмухавка та інші пухнасті вірші
Про Стенлі Кубрика, позаземні цивілізації і магнітні бурі: інтерв’ю з автором книжки «Як влаштовано Всесвіт»
Графік роботи Старого Лева протягом 27 квітня – 9 травня
Ларс.LOL
Акерлі Ібен
stary_lev Стежити
1751 дописів 40218 читачів