0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Музика і пристрасті»: розмова про трилогію Кетіля Бйорнстада у Львові!
Друзі, з радістю запрошуємо поспілкуватися про трилогію Кетіля Бйорнстада з його перекладачкою Наталею Іваничук та видавчинею Мар’яною Савкою. 25 серпня о 19:00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) на вас чекає розмова «Музика і пристрасті». Реєструйтеся і приходьте!
 
Так писати може лише той, хто був за лаштунками концертних залів і на сцені: норвезький піаніст і композитор Кетіль Бйорнстад у книжках «До музики», «Ріка», «Дама з долини» оповідає історію хлопця закоханого у музику й жінок однієї родини. Аскель Віддінґ — юний піаніст, життя якого наповнене трагедіями, мелодіями і меланхолією. Кетіль занурює читача у складний і емоційний світ молодих піаністів, які товаришують, конкурують, знемагають під постійним тиском батьків, учителів, критиків і власних амбіцій. Понад усе вони люблять музику, яка стала для них життям, мірилом успіху, спортом, єдиним сенсом.
 
Наталія Іваничук, коли прочитала трилогію норвезькою, захотіла познайомити з текстом якомога більше читачів і запропонувала «Видавництву Старого Лева» видати романи Бйорнстада. Про виклики, які стояли перед нею, спілкування з автором, роботу над перекладом розкаже одна з найуважніших і найглибших перекладачок. Доповнить розповідь Мар’яна Савка, яка, як і Кетіль, близька зі словом і музикою, адже, крім літературних справ, має й музичні — є фронтвумен й авторкою композицій для Тріо «Мар’яничі».
 
Вам може бути цікаво
Ольга Войтенко: «Мої книги не про темряву, а про світло»
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати