0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Музична коктейль-вистава зі смаком спецій від Тріо «Мар`яничі»
Тріо «Мар’яничі» запрошують на «смачну» музику! 9 жовтня о 19:00 прем’єра коктейль-вистави «Спеції» на території !FESTrepublic (Львів, вул. Старознесенська, 24-26). Квитки тут.
 
Дрібка кориці і ванілі? Чи може паприки і гірчиці? Додайте до життя спецій та емоцій! Запрошуємо зустрітися з друзями, танцювати до знемоги, смакувати коктейлі і насолоджуватися музикою. Фронтвумен Мар’яна Савка, піаніст Юрко Романів і гітарист Сергій Гурін підготували дещо незвичайне — нові пісні, поезія з перчинкою та історії зі смаком шафрану.
 
Мар’яна Савка розповідає: «Життя без смаку — прісне і нецікаве. Спеції — те, що дає присмак, те, що пробуджує уяву. Наші сильні емоції, наші непричесані почуття — то спеції, які дають нам відчуття, що ти живеш — кохаєш, втрачаєш, вмираєш від страху, кричиш від радості. Коктейль-концерт — чуттєві вірші і пісні, вишукані напої. Все, що робить нас живими і ледь сп’янілими від емоцій».
 
Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.
 
Вам може бути цікаво
Ольга Войтенко: «Мої книги не про темряву, а про світло»
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати