0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мотиваційне чаювання з Мар’яною Савкою
9 грудня о 18:30 запрошуємо на мотиваційне чаювання і спілкування з Мар’яною Савкою в Книгарню-кав’ярню Старого Лева у Львові (вул. Галицька, 17). Будемо заряджатися натхненням і квітковим настроєм на наступний рік у добрій компанії і з планувальником на 2021-й «Мій квітучий рік». Особливий записник авторства Мар’яни нещодавно з’явився на полицях книгарень і забезпечить річну порцію позитиву кожній новій власниці. Також на мотиваційне чаювання завітають: Андріана Мальська, Наталка Олійник, Юлія Мусаковська, Оксана Бобошко, Олена Чернінька.
 
Кількість місць на зустрічі обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова.
 
Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, художниця Мар’яна Савка розкаже про «Мій квітучий рік», про задум і втілення, про те, що дає силу і натхнення. Акварельні квіти з-під її пензля естетично доповнюють зручно розграфлені сторінки. Планувати і вести справи з цим щоденником буде натхненно і позитивно.
 
Творчий записник допоможе правильно і ефективно організувати свої дні, тижні і весь рік, підбадьорить, подарує натхнення і гарний настрій. Тут ви знайдете маленькі поради і просто життєві спостереження від Мар’яни та її подруг: журналісток, письменниць, адвокаток, бізнес-тренерок, лікарок, менеджерок, мистецтвознавиць, фахівчинь з комунікацій.
 
Хоча зараз зима, але час розквітати і планувати свій наступний рік!
 
Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, художниця. Авторка 19 книг для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії».
Перекладачка, членкиня Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників України. Від 2017 року є Послом доброї волі ООН в Україні, з 2018-го — входить до ПЕН-клубу.
 
Вам може бути цікаво
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
Фільм «Міст тролів», знятий за оповіданням Террі Пратчетта, – у вільному доступі
Розгадати таємницю морського чудовиська і врятувати батьків: місія 80 lvl
stary_lev Стежити
дописів читачів