0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Море, фентезі і ми»! Онлайн-розмова про книжку Томаса Тейлора «Маламандер» із книжковими блогерками
У вівторок, 8 червня, о 19:00 на Instagram-сторінці Старого Лева у прямому ефірі відбудеться розмова «Море, фентезі і ми» про книжку Томаса Тейлора «Маламандер» за участі книжкових блогерок Анни Полегенько та Анастасії Цибрівської. Читачки поспілкуються про фентезі для дітей та морські пригоди у магічному світі Томаса Тейлора.
 
«Маламандер» — перша книжка в серії «Легенди Морського Аду» британського дитячого письменника та ілюстратора Томаса Тейлора. Тож пригоди і розмови про захопливе видання, яким зачитуються діти у всьому світі, тільки починаються!
Чому дитяче фентезі актуальне і для дорослих читачів? Як знайти «свою» історію? Хто такий маламандер? З ким із персонажів книжкові блогерки хотіли б подружитися? Чи погодилися б провести відпустку в містечку Морський Ад? Про це, нові світи і одвічну боротьбу добра зі злом у фантастичних книгах будуть говорити ті, хто не уявляє свого літа без добрих книг і неймовірних історій.
 
Також Анна Полегенько і Анастасія Цибрівська поговорять про Томаса Тейлора, який за професією – ілюстратор. Саме він створив оригінальну британську версію обкладинки першої книги про «Гаррі Поттера». Крім малювання, Томас із дитинства мріяв стати письменником. А ще його завжди вабило море, захоплювали його загадки та скарби. Саме це й надихнуло Томаса на написання серії книг про таємниці та небезпеки морського дна.
 
Вам може бути цікаво
Реалії і магія «Магнетизму». Розмова із Петром Яценком у Києві
Розкриваємо «Таємницю Старого Лами» з Доржем Бату та Мар`яною Савкою!
Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Електронні книги Старого Лева – зі знижками до 40%!
Даруємо знижку -20% на книги «Я люблю йогу» та «Колись мій тато був суперкрутий»
«Похований велетень». 10 цитат про почуття і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів