0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Подію перенесено! «Мікрофон без нагляду»: Читання до Дня поезії у Львові
Друзі, у зв`язку з посиленням карантинних обмежень у Львові, подія перенесена на невизначений термін. Деталі щодо часу проведення заходу повідомимо згодом, тож слідкуйте за нашими оновленнями і бережіть себе!
 
На початку весни час віршувати, читати і слухати улюблених поетів! 21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії. А 23 березня о 18:30 мікрофон у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) лишають без нагляду – це означає, що всі охочі зможуть поділитися своїми текстами у камерній атмосфері. Якщо плануєте взяти участь в поетичних читаннях, обов’язково зареєструйтеся.
 
Мікрофон без нагляду – це можливість озвучити власні вірші для «живої» аудиторії й подивитися реакцію на них, поспілкуватися, познайомитися і потрапити у синергію з тими, хто творить або тільки починає. Відчуваєте залежність від поезії й маєте бажання почути інших і свій голос, набутися серед запаху книжок, кави, надихнутися та обговорити творчість одне одного? Тоді чекаємо на вас!
 
До участі допускаються лише тексти, написані українською мовою, без нецензурної лексики, та які не ображають честь і гідність людей.
 
Вам може бути цікаво
«Свято, яке завжди з тобою». 10 цитат Гемінґвея про Париж, весну і письмо
Онлайн-презентація книги «Смерть лева Сесіла мала сенс» з Оленою Стяжкіною та Оленою Гусейновою
Тест. Як добре ти знайомий із героями Джеремі Стронґа?
Краєвид з ментоловим ароматом
Ірванець Олександр
Арлов Уладзімєр
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати