0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Міхеїл Саакашвілі – спеціальний гість презентації книги «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе»
Фото: kvira.ge
 
Грузинський державний і політичний діяч, екс-президент Грузії  Міхеїл Саакашвілі стане учасником дискусії-презентації книги Володимира Федоріна «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе», яка вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Презентація відбудеться у суботу, 25 квітня, в рамках V Книжкового Арсеналу. Також серед спікерів заходу: автор книги Володимир Федорін, директор «Видавництва Старого Лева» Микола Шейко, екс-міністр юстиції та генпрокурор Грузії Зураб Адеішвілі, представник президента в Кабінеті міністрів Олександр Данилюк.
 
«Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе»  - книга розмов Володимира Федоріна з Кахою Бендукідзе – спроба систематизації поглядів видатного грузинського реформатора, який тісно співпрацював з Україною протягом останніх місяців свого життя. Він намагався передати свій досвід проведення реформ у Грузії, переконати українців не втратити свій чи не останній шанс на шляху до цивілізованого світу. Мало хто міг зрівнятися з К. Бендукідзе в умінні доносити свою думку до спів розмовника так чітко і зрозуміло, ілюструючи її прикладами зі щоденного життя. Вдумливий читач знайде в цій книзі як тверезий погляд на нинішню кремлівську владу, так і ідейне підґрунтя для побудови сучасного суспільства, особливо необхідне Україні сьогодні.
 
Місце проведення: Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12. 
Зал: Папір. 
Початок: о 13:00.
 
«Пристебніться. Це не інструкція «Як зробити реформи», це - поезія реформ, якщо хочете – апарат штучного мислення, який, подібно до апарату штучного дихання, може тимчасово відновити здатність дихати, жити, не зупинятися і, нарешті, повірити. Головне вчасно підключитися. Якщо ви задихаєтеся від безнадійності того, що відбувається навколо, читайте і дихайте». 
 
Мустафа Найєм, депутат Верховної Ради 
 
«Це унікальна книга – її читачеві пощастило і з interviewer, і з interviewee. Я багато в чому не погоджувався з Кахою, але сперечатися з ним завжди було цікаво - ми обговорювали саме суть проблеми, а не особистості сперечальників. З ним було особливо корисно поговорити про деталі. Він був і ідеалістом, і прагматиком, тому такі розмови допомагали зрозуміти, як застосовувати ідеали свободи до конкретних реалій пострадянського простору».
 
Сергей Гурієв, економіст 
 
«Цю книжку захоче прочитати кожен, хто шукає магічну пігулку прогресивних реформ. Втім, вона віддалить шукача від чарів простих рішень. Читач отримає не рибу, а обговорення дизайнів вудки. Розмови з Кахою Бендукідзе пробуджують бажання думати. І унікальну можливість сперечатися. З Бендукідзе, з його ідеями і, зрештою, з собою».
 
Євген Глібовицький, pro.mova, учасник Несторівської групи 
 
«Після перемоги революції минув рік. Бендукідзе, який присвятив багато сил і часу запровадженню реформ в Україні, більше немає з нами. Але його ідеї і сам стиль мислення сьогодні нітрохи не менш актуальні, ніж навесні 2014-го. Ця книжка – його політичний заповіт усім, хто бажає успіху Україні, яку він так любив і щосили підтримував. На жаль, багато ідей і рецептів, про які говорив Бендукідзе, в Україні підтвердилися «від протилежного». Це, одначе, не дає підстав скидати їх із рахунку – навпаки». 
 
Томаш Фіала, CEO інвестиційної компанії Dragon Capital, президент Європейської Бізнес Асоціації
 
Вам може бути цікаво
Знижка 20% на книги Жоеля Діккера!
Асєєв Станіслав
Гнутись, а не ламатись: історії про сильних жінок
Від гарячих точок до хутора Обирок: виходить книжка Валерія Пузіка!
Дебют Мілана Кундери: що трапляється, коли «Жарт» змінює долю?
Я бачив його живим, мертвим і знову живим
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати