0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Mein Kampf» - одна з улюблених книг італійських школярів
 
Наприкінці року Міністерство освіти Італії провело опитування серед школярів, щоб дізнатися, які літературні твори користуються найбільшою популярністю у дітей. Результати неприємно вразили організаторів опитування. На верхівку рейтингу в окремих містах потрапила книга Адольфа Гітлера «Mein Kampf» («Моя боротьба»).
 
Опитування охопило 138 тисяч шкіл, понад три мільйони учнів і тривало з 1 червня до 1 грудня поточного року. Загалом діти назвали близько 10 тисяч найменувань книг. Учні десятих класів у містах Палермо, Катандзаро (Калабрія), Потенца (Базіліката), Тіволі і Гаета в (Лаціо), Удіне, Трієст і П'яченца - обрали книгу Гітлера як одну з улюблених.
 
Алессандро Фусачія з італійського міністерства освіти назвав цей вибір «особливо неприємним», але додав, що «Mein Kampf» не брали до уваги, адже під час голосування учні повинні були обрати кращі книги італійських авторів, опубліковані з 2000 року.
 
Перші три сходинки рейтингу посіли такі книги: «Біла як молоко, червона як кров» Алессандро Д`Авенья, «Я не боюся» Нікколо Амманіті та «Ґоморра» Роберто Савіано.