0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Майстер-класи зі Старим Левом
«Видавництво Старого Лева» розпочинає серію онлайн майстер-класів з ілюстраторами, майстрами і художниками. За мотивами своїх улюблених книжок митці творитимуть персонажів із прочитаних історій у різних техніках.
 
Інколи ми сумуємо, коли книжка закінчується, бо вже встигли здружитися з героями, а на сторінках було так затишно і цікаво! Та це не привід прощатися — люди, дотичні до мистецтва і з вмілими ручками щосереди показуватимуть як продовжуються казкові історії у повсякденному житті. Ілюстраторка, лялькарка, художниця і керівниця арт-студії вже підготували відео з різними активностями: як вони малюють, шиють, майструють, натхненні книжками. 
 
Дивіться майстер-класи щосереди у Facebook та Instagram на сторінках Старого Лева:
 
- 13 травня, 13:00 — Майстер-клас зі Старим Левом й ілюстраторкою Мартою Кошулінською за мотивами книжки «Рі(з)дні люди» Тані Стус.
 
- 20 травня, 13:00 — Майстер-клас зі Старим Левом і лялькаркою Іванкою Морем за мотивами книжки Клауса Гаґерупа «Дівчинка, яка рятувала книжки».
 
- 27 травня, 13:00 — Майстер-клас зі Старим Левом і художницею Іриною Сардак-Бондарук за мотивами книжки Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку».
 
- 3 червня, 13:00 — Майстер-клас зі Старим Левом і керівницею арт-студії Ілоною Миселюк за мотивами книжки Сусанни Ісерн «Емоціємір інспектора Дила».
 
Вам може бути цікаво
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
stary_lev Стежити
дописів читачів