0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Майстер-клас Жені Миронюк «Песики, монстрики, котики, пальчики»
У суботу, 6 квітня, запрошуємо малят і не тільки, у Книгарню-кав'ярню Старого Лева в Києві (Прорізна, 10) на майстер-клас художниці-ілюстраторки Жені Миронюк «Песики, монстрики, котики, пальчики». Малюватимемо улюблених книжкових героїв пастельними фарбами - пальчиками. Початок о 13.00.
 
 
Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла друком книжка Оксани Кротюк «Песик Чапа», яку ілюструвала Женя Миронюк. Яскрава збірка оповідань підкаже юним  читайликам, як доглядати домашніх улюбленців, як гарно поводитися і чому важливо читати.  А минулого року з'явилася  авторська інтерактивна книжка Жені Миронюк  «Не бійся монстриків»,  з якою дитина зможе подолати свої страхи і гарно побавитися. Раніше Женя Миронюк ілюструвала «Біла, Синя та інші» Тетяни Щербаченко, «Майка і Смугастик» Любові Купцової, «Сімейка» Ігоря Калинця тощо.
 
Про «сучасно оформлену книжку» Женя Миронюк каже так: «... має бути ось це: «ВАУ, як круто!» – і в долоньки плескаєш, як дитина, і пищиш: «Хочу, хочу цю книжечку!». І цей писк явно не викличе недовичищена акварель або текст, не закомпонований із ілюстрацією. Все має бути в контексті, одним цілим і дихати».
 
Женя Миронюк закінчила Державну художню середню школу ім. Т. Шевченка (живописне відділення). Після художньої школи навчалась у Видавничо-поліграфічному інституті «НТУУ» «КПІ» на кафедрі «Графіки». Співпрацює з журналами «Пізнайко», «Мамине Сонечко», «Маленька Фея», а також видавництвами «Видавництво Старого Лева», «Азбукварик», «Фенікс», «Мозаїка-синтез». Живе і працює в Києві.
 
Вам може бути цікаво
Купуйте книжку «Ідея на мільй000000н» – отримуйте горнятко у подарунок!
Мар’яна Савка, Зоя Казанжи, Світлана Бондар – про жінок, що змінюють реальність
Аврора та інші принцеси
«Феміністки не носять рожевого»: 7 головних думок
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Сем і Джулія в театрі
stary_lev Стежити
1849 дописів 41986 читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати