0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Марина Макущенко розповість про урбан-фентезі «Темний бік будинку» у Дніпрі
У середу, 28 листопада, запрошуємо вас на розмову про магічний світ старих будинків із авторкою книжки «Темний бік будинку», журналісткою Мариною Макущенко у Дніпрі. Зустріч відбудеться у Книгарні-кав’ярні «Видавництва Старого Лева» (вул. Глінки, 20). Письменниця розповідатиме про чарівне і реальне, пригоди нічниці Яри та київських домовиків, збереження пам’яток та перше підліткове кохання письменниця. Модеруватиме зустріч письменниця Аліна Штефан. Початок о 18:30. Вхід вільний!
 
«Темний бік будинку» — книжка про те, як домовики долають зло та рятують стару архітектуру міста. Письменниця та мисливиця за враженнями записала цю історію після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки будинків. Вона провела інтерв'ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. За збереження історичної архітектури авторка боролася як тележурналіст, та як мрійниця вона бореться за те, щоб старі будинки жили заради нових ідей і нових Духів.
 
«Я могла би назвати своєю місією — зацікавити підлітків історією, архітектурним мистецтвом, народною міфологією.Та це не буде правдою. Вважатиму це приємним побічним ефектом. Передусім, це – цікава історія. І я отримала насолоду від часу, який прожила у цих Будинках, у цій компанії. Буду втішена, якщо заселю туди на деякий час і своїх читачів», — розповіла Марина Макущенко.
 
«У цього тексту є дві захопливі особливості – інтрига, що змушує відкласти будь-які справи та присісти «на почитати», і солодкий посмак – емоції, що переповнюють, осмислення, цікаві висновки, прагнення поділитися досвідом від прочитаної книжки. А ще – цікавість, яка витягне і в мороз, і в спеку для того, аби перевірити старовинну оселю на ознаки Гоґвардсу», – Мар'яна Коваленко, журналістка онлайн-видання для дітей «БараБука».
 
Марина Макущенко — письменниця і телевізійний журналістка. Авторка циклів телесюжетів про відлюдників, страх та материнство. Її перша художня книга про страх любити і довіряти вийшла у 2015 році.
Вам може бути цікаво
«Сковорода від А до Я»: простими словами про велику людину
Даруємо знижку на книжку тижня: «Передбачувана ірраціональність» Дена Аріелі
Ольга Войтенко: «У світлі світляків» – історія про збереження нашої планети
Топ-3 книжки Старого Лева про мандрівку музеями і галереями
Галина Ткачук: «Найважливіше – навчитися не створювати сміття»
Юрко Іздрик та «Меланхолії із саундом і сенсом» – у Львові
stary_lev Стежити
1795 дописів 40950 читачів