0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мар'яна Савка і гурт «Мар'яничі» презентують музично-поетичне дійство «Одного разу...»
Запрошуємо львів'ян зустріти вечір четверга, 21 лютого, у затишній музично-поетичній атмосфері. У львівському клубі «!FESTrepublic» (вул.Старознесенська, 24-26) Мар'яна Савка та гурт «Мар'яничі» презентують дійство «Одного разу...». Початок о 19:00. Вхід вільний.
 
«Одного разу» – музично-поетичний проект поетеси Мар'яни Савки й музикантів Юрія Романіва (клавіші) та Сергія Гуріна (акустична гітара). Це дійство, базоване на віршах і музиці в жанрі блюзу та босанови, про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів. Авторка віршів та музики – Мар'яна Савка, аранжування належить Юрію та Сергію. Поетичне кіно для проекту підготував оператор Ігор Лещук.   
 
Мар'яна Савка: «Одного разу… Так починається кожна історія, про яку нам би хотілося розповісти. Так розпочинається історія нашого музичного гурту – тріо "Мар’яничі". Одного разу ми зустрілися – я, піаніст Юрко Романів та гітарист Сергій Гурін. Почали писатися пісні – мелодії, тексти. Записувала їх на диктофон, скидала хлопцям. На репетиціях вони творили аранжування, я а співала. Так з’явилося 8 пісень, які врешті стали основою для сценарію дійства, що має назву "Одного разу…". Окрім цих пісень, тут ще чимало віршів і музики, яку хлопці творили спеціально для поезій. Отож цей проект – всуціль авторський, оригінальний, без каверів та запозичень».
 
Вам може бути цікаво
У пошуках сутності феномену Кріштіану Роналду
Дмухавка та інші пухнасті вірші
Про Стенлі Кубрика, позаземні цивілізації і магнітні бурі: інтерв’ю з автором книжки «Як влаштовано Всесвіт»
Графік роботи Старого Лева протягом 27 квітня – 9 травня
Ларс.LOL
Акерлі Ібен
stary_lev Стежити
1751 дописів 40218 читачів