0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мар'яна Савка, Ахтем Сеітаблаєв – «Не відпускай!». ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО
Друзі, концерт-вистава «Не відпускай!» за участі Мар'яни Савки, Ахтема Сеітаблаєва, тріо «Мар‘яничі» та Оркестру народної та популярної музики Українського радіо переносять! 13 березня о 19:00 Радіо Культура наживо транслюватиме радіоконцерт. Деталі за цим посиланням
 
У п’ятницю, 13 березня, у Будинку звукозапису Українського радіо на киян чекає унікальна вистава-концерт «Не відпускай!». Поетичний діалог між героєм та героїнею, між актором Ахтемом Сеітаблаєвим та письменницею Мар'яною Савкою, підкреслять композиції тріо «Мар‘яничі» та Оркестр народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського. Початок о 19:00. Не пропустіть!
 
Купити квитки  за цим посиланням
 
Він і Вона зустрінуться в аеропорту: мимовільний погляд одне на одного – і їхні шляхи знову розбіжаться. Але, можливо, ця зустріч не випадкова й наших героїв об’єднує набагато більше? Чи вдасться їм не відпустити одне одного – глядачі дізнаються вже під час прем’єри вистави-концерту «Не відпускай!», де головні ролі виконають Мар’яна Савка та Ахтем Сеітаблаєв. Мікс верлібрів, музики тріо «Мар‘яничі» й супровід Оркестру народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського обіцяє зробити дійство справді незабутнім!
 
«Ідея поєднати тріо "Мар‘яничі" (у якому, крім мене, ще піаніст Юрій Романів й гітарист Сергій Гурін) та Оркестр народної та популярної музики Українського радіо належить Дмитру Хоркіну – генеральному продюсеру "UA: Українське радіо"»,розповідає Мар’яна Савка. 
 
«Прийняла це як творчий виклик і стала працювати над сценарієм. І тут мене осінило: це не може бути звичайний концерт, там мають бути і вірші, і наскрізна драматургія. Я створила сценарій дійства у формі поетичного (у верлібрах) діалогу між чоловіком і жінкою, які зустрілися випадково в аеропорту і ця зустріч стала поворотною у їхніх долях. Чоловічу роль я відразу запропонувала Ахтему Сеітаблаєву, бо важко знайти іншого актора з такою харизмою. А те, що він погодився на цей творчий експеримент – то вже мій фарт і відповідальність», каже письменниця.
 
Вам може бути цікаво
Тест. Неуки, бунтівники та інші генії. Як добре ми їх знаємо?
«Острови поміж течій». Де твоя хоробрість, рибалко?
Джуді Муді - детектив
Мінлива хмарність: три зворушливі історії для підлітків і не тільки
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати