"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Літературні курси: навчаймося у травні
Які онлайн-курси чекають на шанувальників літератури та письменницької майстерності у травні – читаймо у новій добірці навчальних програм від провідних університетів світу. Сподіваємось, вони подарують вам багато цікавої інформації та надихнуть на нові звершення ;)
 
 
 
Від кого: Уесліанський університет (США)
Тривалість: кожен з курсів – від 4 до 7 тижнів
Мова: Англійська
Початок: 8 травня
 
Про спеціалізацію: Блок із п’яти курсів допоможе письменникам-початківцям освоїти ключові методи та інструменти творчості, які використовували відомі автори, аби створити довершену історію. Лекції зосереджені на ключових етапах написання твору: від створення сюжету та персонажів до критичного його аналізу й вдосконалення. 
 
 
Від кого: Вірджинський університет (США)
Тривалість: 10 годин лекцій.
Мова: Англійська
Початок: 8 травня
 
Про курс: Ці лекції зацікавлять усіх шанувальників захопливого жанру історичної прози та тих, кому не байдуже минуле. Під час лекцій учасники дізнаються, що ж таке історична художня література, які її  особливості, а також ознайомляться з роботами провідних авторів жанру.
 
 
Від кого: Іллінойський університет в Урбана-Шампейн (США)
Тривалість: 4 тижні, 3-5 годин на тиждень.
Мова: Англійська
Початок: 8 травня
 
Про курс: Уолт Уїтмен, Емілі Дікінсон, Томас Стернз Еліот, Емі Лоуелл, Харт Крейн та інші відомі американські поети стануть об`єктом вивчення для учасників цього курсу. Провідні викладачі США у низці відеолекцій представлять новаторський погляд на внесок митців у літературу країни. 
 
 
Від кого: Університет Кейо (Японія)
Тривалість: 3 тижні, 3 години на тиждень.
Мова: Англійська
Початок: 22 травня
 
Про курс: У рамках курсу слухачі дізнаються, наскільки важливу роль зіграли книги в історії культури Японії. Давні книги дають нам багато інформації про минуле. Наприклад, завдяки старому виданню можна довідатися про історичне тло часу, коли воно було створене, про життя окремих осіб чи груп людей, які долучилися до роботи. На учасників курсу чекає дивовижна мультимедійна подорож крізь світ традиційного японського книжкового мистецтва.
 
 
Від кого: Андський університет (Колумбія)
Тривалість: 8 тижнів, 6 годин на тиждень.
Мова: Іспанська
Початок: 29 травня
 
Про курс: У цьому курсі учасники матимуть нагоду дослідити внесок колумбійського письменника Габріеля Гарсія Маркеса в світову літературу  в контексті трьох ключових тем, а саме – влади, історії та любові. Слухачі курсу вивчатимуть роботи автора, як-от «Неймовірна сумна історія про простодушну Ерендіру і її безсердечну бабусю»,  «Осінь патріарха», «Кохання під час холери», «Генерал у своєму лабіринті» та інші. Досліджуючи твори, учасники прослідковуватимуть еволюцію Маркеса як письменника, а також матимуть можливість заглибитися у ті теми, які він розкривав у своїх роботах.
 
Курси українською мовою можна знайти на сайті «Prometheus»
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage