0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Лекція Луки Якимчука «Це Маґрітт: сюр та яблуко»
Друзі, запрошуємо погомоніти про мистецтво у книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17). 19 листопада, о 18:30 арт-ентузіаст і фанат творчості Рене Маґрітта Лука Якимчук прочитає лекцію «Це Маґрітт: сюр та яблуко» за мотивами книжки Патрішії Аллмер «Це Магрітт». Обов’язково зареєструйтеся, щоб приєднатися.
 
Рене Маґрітт — яскравий художник із Бельгії, представник сюрреалізму. Образи з його картин: яблуко, котелок, люлька, закриті тканиною обличчя — впізнавані у всьому світі і розтиражовані поп-культурою. Буденні речі на полотнах Рене набувають нових функцій і сенсів. Їх люблять трактувати на різні лади мистецтвознавці і шанувальники творчості, але митець вважав, що не варто шукати підтексту і простих відповідей на питання в його роботах.
 
«Для мене живопис — це мистецтво складання кольорів докупи таким способом, щоб вони зникали, а натомість з’являвся поетичний образ. Цей образ і є повним описом думки, яка невипадковим чином об’єднує знайомі силуети видимого. ...Цей ефективний порядок є вигаданим, але не нереальним. Реальність поетичного образу — це реальність Всесвіту», — розповідав художник.
 
В ілюстрованій біографії, написаній Патрішією Аллмер, «Це Маґрітт» зібрано репродукції картин, фотографії, важливі моменти життя, що дають ключ до розуміння його мистецтва. Для тих, хто цікавиться сюрреалізмом, творчістю Рене Маґрітта й мистецтвом ХХ століття загалом, лекція Луки Якимчука змотивує як мінімум прочитати книжку, як максимум відвідати музей художника у Брюсселі і досліджувати його «імперію світла».
 
Лука Якимчукарт-ентузіаст, вивчає офіційну та інсайдерську історію мистецтв. Навчався у художньому коледжі ім. І. Труша. Працює дизайнером цифрового продукту для стартапу Fanomena.io і над проектуванням сервісу ZeroCup. Подорожуючи Бельгією, відвідав найбільший музей, присвячений Рене Маґрітту, а також був на виставці робіт художника з приватних колекцій у Королівському музеї образотворчого мистецтва в Брюсселі.
 
Вам може бути цікаво
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Коли настає ніч. Що відбувається, поки ми спимо
Шеремета Віта
П'ятковська Малгожата
Утнік-Стругажа Моніка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати