0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Квіти, щоб жити» – благодійна виставка-аукціон картин Мар’яни Савки
«Квіти, щоб жити» – під цим девізом пройде виставка-аукціон картин Мар’яни Савки на підтримку дівчинки Вікторії Полюги, в якої виявили важку генетичну хворобу, спінальну м’язову атрофію (СМА). Врятувати дівчинку можна за допомогою небайдужості і нашої згуртованості. Зустрічаємося 13 жовтня о 17:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17). Потрібно зібрати кошти на найдорожчі у світі ліки #Zolgensma вартістю 55 млн. грн.
 
На благодійному вечорі можна буде придбати роботи мисткині, видавчині, письменниці Мар’яни Савки, та послухати чуттєву музику від Тріо «Мар’яничі». Запрошуються небайдужі львів’яни, що готові підтримати ініціативу та придбати картини.
 
Мар’яна Савка розповідає як почала малювати: «Я би не ризикнула назвати себе художницею. Але я творча людина, яка малює квіти. Три роки минуло, як я спробувала вперше взятися за пензлик. Спершу за акварельний – і цей процес мене полонив. З любові до акварелі постали ілюстрації до віршів Юрка Іздрика «Меланхолії» і два мої авторські планувальники «Мій квітучий рік». А потім з’явилися інші техніки – акрил та олія. Думаю, я би ще довго малювала, перш ніж наважитися на персональну виставку. Але життя не чекає, вимагає швидких дій. Щиро вболіваю за маленьку Вікторію і хочу, щоб мої квіти допомогли зібрати ті шалені кошти на купівлю препарату Zolgensma. А власники картин отримають до своїх інтер’єрів мальовані квіти, в добрій енергетиці яких я не сумніваюся».
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати