0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Котячі читання з Галиною Вдовиченко в Одесі та Чорноморську
У п'ятницю, 1 лютого о 14:00 у гімназії №1 м. Чорноморська, що на Одещині (вул. Шевченка, 8) та о 18:00 у Steam School (вул. Паркова, 34 В), а також у суботу, 2 лютого о 17.00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Катерининська, 2) відбудуться зустрічі з письменницею Галиною Вдовиченко. Авторка книжок для дорослих і дітей представить публіці уривки з казок про пригоди 36 дорослих і 6 юних непосидючих котів та розкриє секрети написання котоісторій.
 
Чому саме коти потрапили на сторінки книги Галини Вдовиченко? Хто з котячої родини найбільш імпонує авторці? Які несподівані знайомства та зустрічі справили на котів найбільше враження? Чи матиме продовження історія про карколомні пригоди пухнастих бешкетників? Мають герої прототипів у реальному житті? Відповіді на ці та інші питання, хороший настрій та цікаві знайомства чекають усіх гостей на котячих читаннях з Галиною Вдовиченко.
 
Галина Вдовиченко – українська письменниця та журналістка, авторка романів «Пів’яблука», «Тамдевін», дитячих казок «Мишкові миші», «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів», «Чорна-чорна курка» та ін.
 
Книги «36 і 6 котів» та «36 і 6 котів-детективів» авторства Галини Вдовиченко вийшли друком у «Видавництві Старого Лева» у 2015 та 2017 році та припали до душі читачам різного віку завдяки динамічному сюжету та ілюстраціям Наталки Гайди, які вдало підкреслюють виразний характер кожного вусатого героя.
 
36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв  – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.
 
Вхід вільний.
Вам може бути цікаво
Чаротворці
Декаданс Гемінґвея, або Переможець не має шансів виграти
Маленька книжка про маленького хлопчика і його тата
Однакові чи різні? Геноміка
Вальдес Марія Елена
Берґна Моніка
stary_lev Стежити
1635 дописів 37505 читачів