0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Комісар Вістович знову у грі!
У «Видавництві Старого Лева» вийшов новий ретро-детективний (чи радше шпигунський) роман Богдана Коломійчука «Експрес до Ґаліції». На читачів чекають заплутані справи та небезпечні розслідування улюбленого героя - комісара львівської поліції Адама Вістовича. Детальніше про хитросплетіння сюжету розповість автор книжки під час презентації 16 серпня у Львові. Подія відбудеться одночасно у двох форматах: онлайн - на Facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева» та офлайн - у Книгарні-Кав'ярні Старого Лева, що на вул. Галицькій, 17 (реєстрація на офлайн-подію уже закрита). Початок зустрічі о 18:00. Модерує Андрій Новік.
 
«Роман «Експрес до Ґаліції» з одного боку є продовженням моєї попередньої книжки «Готель „Велика Пруссія“», а з іншого – цілком самостійною історією, - каже письменник Богдан Коломійчук. - Їх об’єднує спільний головний герой – львівський комісар Адам Вістович та спільна епоха – початок ХХ ст. Втім, якщо в «Пруссії» Вістовичу довелося мандрувати спершу до Берліна, відтак до Позена (теперішньої Познані), то в новому романі всі нитки його слідства тягнуться навпаки до Львова».
 
Адам Вістович несподівано втягується у небезпечну шпигунську гру, в якій на карту поставлено не лише людські життя, але й долі імперій. Розшифрувавши секретний документ, Вістович дізнається занадто багато, як на звичайного детектива з далекого австрійського Львова. У цей же час з клініки в курортному Бадені зникає дивний російський пацієнт, якого розшукують розвідки одразу кількох країн, а у Венеції стається вбивство непримітного перекладача з німецької. З'ясувати зв'язок цих, здавалося б, непов'язаних подій традиційно доведеться Вістовичу. «Я б охарактеризував роман як «ретро-шпигунський», - зауважує автор. - На очах у Вістовича відбувається протистояння прусської, австрійської та російської розвідок. Сам він опиняється між молотом і наковальнею, де кожен хибний крок може коштувати йому життя».
 
Письменник на «Експресі до Ґаліції» завершувати пригоди Вістовича не планує та інтригує прихильників ідеєю нової книги: «Надзвичайно приємно, що пригоди галицького комісара, описані львівським автором, сподобались не лише галицькому читачеві, але й здобули шанувальників по всій Україні. Завдяки відгукам у соцмережах за теґом #готельвеликапруссія, а тепер і #експресдоґаліції, я маю безцінну можливість спілкуватися з читачами, а також дослухатися до порад і зауважень. Адже на новому романі серія пригод комісара Вістовича не закінчиться. Вже зараз я працюю над наступною історією», - розповів Богдан.
 
Богдан Коломійчук —  письменник, автор історико-авантюрних та детективних романів. Мешкає у Львові. У 2013 році видав дебютний історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож», що отримав Гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». 2014 року світ побачила збірка детективних оповідань «Таємниця Єви». У 2015 році вийшли одразу ді книжки — «В’язниця душ» та «Небо над Віднем», 2016-го — «Візит доктора Фройда». Влітку 2018-го у «Видавництві Старого Лева»  побачив світ роман «Моцарт із Лемберга», презентований під час фестивалю LvivMozArt. Згодом вийшов ретро-детектив «Готель „Велика Пруссія“», а цьогоріч - роман «Експрес до Ґаліції»
 
 
Вам може бути цікаво
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
Ольга Войтенко: Дуже багато досвідів ми беремо з книжок
The Roots of Time. Sophia Andrukhovych about Amadoka
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати