0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжки і забавлянки: запрошуємо на дитячі суботи у Львові!
Юхууу! Старий Лев продовжує щосуботи забавляти дітей у львівській Книгарні-кав’ярні (вул. Галицька, 17)! Ми тут знайомимося із книжковими жителями, письменниками, граємося, майструємо і трішки бешкетуємо. Батьки і дідусі з бабусями, поки малюки слухають казкові історії та роблять персонажів у різноманітних техніках, смакують кавою, какао і добрими книжками. Приходьте і ви, тільки обов’язково зареєструйтеся, кількість місць обмежена.
 
7 листопада 
 
13:00-14:00 –«Пластилінова математика»: майстер-клас за книжкою Крістін Рушіфте «Рахують усі». Для дітей 4-8 років. Зареєструватися.
 
14 листопада
 
13:00-14:00 – Морські пригоди»: майстер-клас за книжкою Ізабель Томас «Маленькі історії Великих Людей. Фернан Магеллан». Для дітей 6-10 років. Зареєструватися.
 
19 листопада
 
16:00 – Морські пригоди»: майстер-клас за книжкою Ізабель Томас «Маленькі історії Великих Людей. Фернан Магеллан». Для дітей 6-10 років. Зареєструватися.
 
23 листопада
 
18:00 – Презентація книжки Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим». Модерує Світлана Бондар – Локація: Одеса, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька (вул. Пастера, 15, Грецька зала). 
 
 
26 листопада 
 
16:00 – «Ельфійський» майстер-клас та презентація книжки Галини Вдовиченко «Містельфи» за участі авторки. Для дітей 8-12 років — Локація: Львів, Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17)  Зареєструватися.
 
28 листопада 
 
13:00 - «Сніговий» майстер-клас за книжкою Кеті Гадсон «Гучна зимова сплячка». Для дітей 4-7 років — Локація: Львів, Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Галицька, 17)  Зареєструватися.
 
*** реєстрація на події також можлива за номером тел. 0931401142.
 
 
Вам може бути цікаво
Незвичайна дружба у світі рослин і тварин
Джуді Муді й талісман невдачі
Життя деінде
Глиняні ноги
Триває письменницький конкурс #безпробілів!
Мотиваційне чаювання з Мар’яною Савкою
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати