0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
ПОДІЮ СКАСОВАНО. Книжку репортажів з окупованого Криму «Загублений острів» презентують у Києві
У зв`язку із введенням превентивних заходів щодо поширення коронавірусної інфекції, подію скасовано. Просимо вибачення за незручності.
 
Минає «чергова» річниця анексії Криму. В цих умовах і в окупації, і на материковій Україні зростає нове покоління. Але що ми знаємо про життя там, для того, щоб реально допомагати людям і, зокрема, дітям. «Загублений острів» — книга репортажів з
окупованого Криму Наталі Гуменюк, героями якої стали родини політв'язнів, підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами. 
 
Під час «Кави з правозахисниками» Наталка Гуменюк запросить героїв книги, щоб поговорити з ним про Крим і розказати свою історію. Зустріч відбудеться у Києві у понеділок, 23 березня. Початок розмови о 10:30 у кафе кінотеатру «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26). Спікери: Наталя Гуменюк, Павло Скала. Модераторка: Ангеліна Карякіна. 

Наталя Гуменюк — українська журналістка, 2013–2020 рр. — спецкореспондентка hromadske, 2015–2019 рр. — голова ГО «Громадське телебачення». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-ти країнах світу. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» про події «арабської весни». Від часів Революції Гідності і початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму.
 
Вам може бути цікаво
«Г`юстоне, у нас проблеми». Уривок з нової книги Катажини Ґрохолі
Даруємо знижку на книжку тижня: «Never stop»
Феномен Ульфа Старка
«Розарій» Анни Малігон. Вервечка битого скла
Тиждень Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати