0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
СКАСОВАНО! Книжковий клуб Старого Лева у Книгарні-кав’ярні на Личаківській: Мілан Кундера «Смішні кохання»
Друзі, подія з 9 жовтня переноситься на 23 жовтня. Перепрошуємо за незручності і чекаємо вас 23 жовтня о 16:00 у новій Книгарні-кав’ярні Старого Лева у Львові (вул. Личаківська, 22) на розмові про книжку Мілана Кундери «Смішні кохання». Щодругої суботи книголюби збираються на обговорення книжки в межах Книжкового клубу «Відчайдушні читачі».
 
На видання до 23 жовтня включно можна отримати знижку 20%, сказавши на касі Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Личаківська, 22) пароль «відчайдушні читачі». Реєстрація на зустріч. Модерує подію керівниця книгарні Олександра Бойко.
 
Сміливо можна стверджувати, що сім новел Мілана Кундери, вперше об’єднані під спільною палітуркою 1968 року, задають настрій і тон усій подальшій творчості культового письменника. Нестерпна легкість, із якою автор препарує життя головних героїв новел, а також почуття й долі персонажів, що їх оточують, дає змогу сприймати цю прозу водночас невимушено і з філософським самозануренням, заразом необтяжливо і сумовито, комічно й поважно.
 
Часом видається, наче не має особливого значення, що обирати — правду чи брехню, любов чи зраду. Життя точиться поза цими категоріями, які не здатні суттєво на нього вплинути.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати