0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжковий клуб Старого Лева: обговорення трилогії Кетіля Бйорнстада
Щодругої суботи у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) сперечаються, діляться думками і дошуковуються суті на зустрічах Книжкового клубу «Відчайдушні читачі».
 
31 липня о 16:00 відбудеться чергова зустріч, на якій учасники говоритимуть про трилогію норвезького письменника Кетіля Бйорнстада. Романи «До музики», «Ріка», «Дама з долини» у довершеному перекладі Наталії Іваничук — наповнені сенсами, подіями і пристрастю до музики. Реєструйтеся і приходьте.
 
Охочі можуть придбати вище перераховані книжки зі знижкою 20%, повідомивши на касі, що планують прийти на зустріч, пропозиція діє до 31 липня включно. Модеруватиме зустріч книжкова консультантка Олександра Бойко.
 
«До музики», «Ріка», «Дама з долини» — історія юного Аскеля, який закоханий у музику й жінок лише однієї родини. Меланхолія, похмурі норвезькі краєвиди і трагедії у трилогії вдало поєднуються з жагою до життя, вихором емоцій, пристрастю і чуттєвими описами його стосунків з фортепіано і жінками. Композитор і піаніст Кетіль Бйорнстад занурює читачів у складний і емоційний світ молодих піаністів, які товаришують, конкурують, знемагають під постійним тиском батьків, учителів, критиків і власних амбіцій. Понад усе вони люблять музику, яка стала для них життям, мірилом успіху, спортом, єдиним сенсом. Вони шукають власне звучання у музиці і житті.
 
 
Вам може бути цікаво
Уроки виживання американського підлітка в Україні: рецензія на книгу Наді Білої «Ел і Ева»
The New York Times про книгу «Безутішні» Кадзуо Ішіґуро
«Мозаїка спогадів». Уривок із книги Святослава Максимчука
«Одновітрильний дім» Василя Махна: онлайн-презентація книжки
Хто така «Ідеальна незнайомка»: нуарний детектив чи заплутаний трилер?
«Нові кавові правила»: обговорюємо новинку й дегустуємо каву
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати